Opinie o Heatpex Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Heatpex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heatpex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heatpex Sp. z o.o. w Gdańsk

P. Były pracownik Nowy wpis

Odczucie i wrażenie, że praca w tej firmie gwarantuje leczenie psychiatryczne po jej zakończeniu z mojej strony jest nieuniknione. Kierownictwo ma ludzi za nic. Najważniejsi są oni i ich życie. Reszta nie ma znaczenia tak samo jak pensja, która z roku na rok jest umniejszana tym bardziej pracownikom z chęciami do pracy. Najlepiej nic nie mówić o sobie bo zostanie to wykorzystane przeciwko Tobie. Tak zwani "Leserzy" i lizusy mają OK.

Pracowniczka Nowy wpis
@P. Były pracownik

Chyba nie rozmawiamy o tej samej firmie. Kierownictwo na Arii zawsze uśmiechnięte i gotowe do pomocy, szczególnie obaj Patrykowie. Zazwyczaj kiedy miałam problem wystarczyło podejść do kierownika lub brygadzisty a sytuacja była załatwiana od ręki. Faktycznie, praca na produkcji nie należy do najprzyjemniejszych i mogliby podnieść wynagrodzenie ale zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Lizusów nie widziałam w firmie a leserzy to już inny temat.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem krótko na produkcji ale wspominam dobrze. Zarobki w miarę konkurencyjne, praca 2 zmianowa, niezbyt ciężka. Ludzie na prawdę mili.

Marek Nowy wpis

Braki w ludziach, rzucanie pracownikami po działach, "trzeba się cieszczyc że nie jesteśmy na urlopach bezpłatnych", o obiecane podwyżki trzeba samemu walczyć i często ich nie ma.

Polecam

Praca jak najbardziej okay. Stawki są w porządku. Załoga miła, atmosfera przyjazna. Kierownictwo fajne

Aplikowałeś do firmy Heatpex Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

85 decybeli przez 8 godzin. Stawki na luty 2023 ubogie, braki pracownicze na działach, 3500 podstawy netto plus premia uznaniowa na tę chwile 200zl. Podobno praca marzeń,

anna

Witam, jak wygląda praca w biurze w oddziale w Somoninie?

Maria

Pisaliście że praca przyjemna ale monotonna, czyli nie ma szans na poznanie różnych stanowisk i obowiązków w firmie? Jest się przypisanym do jednego miejsca na stałe?

Kaśka

Polecacie to miejsce czy raczej unikać?

Grzegorz Delta
@Kaśka

Ogólnie firma jest bardzo w porządku, atmosfera jest bardzo miła, praca przyjemna ale dość monotonna. Jeżeli nie boisz się, że rura Ci złamie obojczyk czy nogę to śmiało wysyłaj CV;)

Gabriel
@Kaśka

Ogólnie fajna firma ale nie ma dofinansowania do swoich pasji. Muszę robić nadgodziny aby mieć pieniądze na wydanie płyty. Czasem jest zimno, ale wiadomo - w zimę musi być zimno

Urszula
@Gabriel

@Gabriel fajnie, że starasz się rozwijać swoją pasję, zastanawiam się, czy te nadgodziny są dodatkowo płatne, czy tyle co normalna godzina? Czy nadgodziny są typowo dla chętnych, nie ma przymusu, aby je wyrabiać?

Gabriel
@Urszula

Nadgodziny są dla chętnych oraz są płacone extra:-)

Zuzanna
@Gabriel

brzmi to dobrze, a powiesz ile można wyciągnąć z tych nadgodzin? może się zatrudnię bo chyba warto :)

admin

Podoba Ci się praca w firmie Heatpex Sp. z o.o.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Heatpex Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Heatpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heatpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heatpex Sp. z o.o.?

Heatpex Sp. z o.o.