Opinie o Bar Leśny S.C. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bar Leśny S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bar Leśny S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Leśny S.C. w Zabrze

Ona

Jeśli lubisz zapieprzać jak wół i masz ksywę (usunięte przez administratora) to oni bez problemu cię wezmę lub jeśli umisz Dobrze kraść to będziesz tam robił

Zbynio

Bar Leśny ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują pracowników?

M.

Szefowa super ,szef na luzie , atmosfera jest ok.A komu nie pasi to niech se polepszy gdzie indziej.

Tydzień świąteczny
@M.

I dlatego ludzie odchodzą ....Odrazu widać że to pani K napisala

A.

Witam pracowałam w tej firmie ok 4 lat .poważnie zachorowałam i co I dziś walczę z poważną chorobą .I zostałam na lodzie sama I jest mi przykro że pracodawca którego szanowalam .,wypiol się na mnie murzyn zrobił swoje I jak sie zepsuł może odejść.okej nieważne moi mili .co I jak zepsuta zabawka do śmieci .Tak poza tym okej I wypłata na czas umowa .Ale jak zachorujemy to ....DO WIDZENIA.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bar Leśny S.C.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Prawda

Fenomen tego miejsca pracy jest taki że nie za wynagrodzenie które jest skromne ludzie tutaj pracują lecz za ekwialant w postaci wyrobów którzy sami sobie wyplacaja.

dobra rada

Niech tną koszty niech tną aż się wytną.. szkoda że szefostwo przy tym dochodzie nie pomyślało o Giftwork. Giftwork, czyli co sprawia, że pracownik chce dać z siebie wszystko co najlepsze.

Kubota

Widze wszędzie wyzysk nawet w firmie mającej 5mln obrotu rocznie przy produkcji to jest proporcjonalne bardzo dużo przy małej ilości pracowników ale co tam :)

Kierowca

Dziś jest medal impreza z okazji 25-lecia firmy. Super. Niektórzy pracownicy pracują tu już ponad 15 lat i naprawdę jest super.

byla

Ja też Aniu cie popiera. Nie pracowałam rok ani dwa i różnie było styczeń, luty, lipiec,sierpień luz że aż się człowiek zastanawiał czemu tak mało pracy. Tak było każdego roku. No grudzień to inna bajka ale taki biznes. Pamiętam że mówiliśmy żniwa. Było super

Tu akurat się nie zgodzę. Ktoś tu kłamie i może pracował w grudniu jak jest nadmiar pracy. Ale to wszyscy to wiedzą. Styczeń jest kompletny luz ale dobrych rzeczy ludzie nie piszą. Taka mentalność Polaka. Tylko narzekać. Pamiętać trzeba że pracy jest dużo wokół. Dlaczego nie szukacie jak Wam tak źle. Ja nie szukam.

Za moich czasów jak chcielibyśmy wcześniej skończyć w piątek to szefowa nam powiedziała że nie bo płaci nam wkoncu za 8h

Dla mnie praca jest ok . Jakieś bzdury ludzie wypisujecie .My jakoś umiemy się w 8 godzinach wyrobić .Wiadomo jak jest dużo roboty to się zostaje a jak jest mniej to wychodzi sie i po 7 i szefowa nic nie mowi.Kto robi po 200 godzin w miesiącu! Chyba firmy ci się pomyliły .A jeśli chodzi o te 13 zł brutto za godzinę to sprawdziłam tak płacą ale za zlecenie my raczej mamy umowy o pracę więc to nas nie dotyczy.

Ona

Po coo prosić się o podwyżkę jak ona wynika z minimalnej stawki krajowej nie doczucona jesteś i tyle a jak napisalas każdy zmienia i rotacja w tej firmie jest , naszeczescie ja po miesiącu zrezygnowałam

lol

Po pierwsze 13 zł brutto . Nawet nie policzysz ile to jest netto bo nie umiesz. Widzę ,że ktoś oczytany , ale nie ogarnięty. Można iść do szefostwa o podwyżkę , porozmawiać, a wy wolicie skarżyć haha dobre. Może ja zacznę kapować kto i co wynosi i będziecie płacić brutto. Myślę , że co niektórym druga wypłata wyjdzie. Zastanówcie się i głupot nie piszcie. Zawsze można zmienić pracę na lepszą jak jest tak zle. Ja tych osób nie rozumie. Uważajcie bo już Anglię nie ma wyjazdu . Proszę pomyśleć

była

Praca naprawdę jest ok. Kontakt i atmosfera jest jak w rodzinie. Wesoło,śmiesznie a czasami horror jak to w sprzeczkach. Normalna praca w zespole. Myślę że klimat jest ok. Teraz u mnie to jest sztywnie a w Barze było wesoło. Szczególnie kierowcy wprowadzili wesoły klimat. Fajnie się wracalo do pracy chodz czasami była ciężka. Jednak są ludzie którzy pracują po 10-15 lat więc widać że nie jest tak źle. Pamiętam że za mojej pracy ludzie po tygodniu obchodzili ale to ich wybór. Ja musiałam odejść a nie chciałam. To wielka różnica. Ja polecam pracę

dla mnie praca ok

Ciekawy
@Kierowca

Ciekawie jak masz na imie

Kucharka
@Kierowca

Dziewczyny w czym problem ? Minimalna stawka godzinowa w 2017 roku wynosi 13 zł za godzinę . Czujecie się oszukane ? Piszemy sobie godziny cały miesiąc i policzmy (np 200h = 2600zl) w razie nie zgodności wyplaconego wynagrodzenia informujemy pip ew. Składamy pozew zbiorowy!!! Dość wyzyskowi , dość !!! To nie (usunięte przez administratora) a zakład pracy gdzie obowiązują przepisy z kodeksu pracy.

nel

To miejsce to MASAKRA. Wiem co piszę. Najlepiej jakby pracownik za 1800 byl w pracy 24 h/dobę. A co do szefostwa to nie mam słów: Szefowa wiecznie naburmuszona i wulgarna, szef D niespecjalnie zainteresowany pracą a bardziej paniami, szef M nigdy nic niewiedzący. I została wisienka na torcie-pani menager K- żmija szukająca sensacji, robiąca zamieszania z niczego. Ale niektórzy pracownicy dorównują szefostwu i też kręcą afery oraz utrzymują BARDZO bliskie kontakty damsko- męskie. Istny kocioł. Nie polecam

Adaś

Witam, Jeżeli ktoś lubi pracować po 12 godzin dziennie wykonując dodatkowe zadania typu zakupy w Makro, w sezonie ładowanie ławek na pake busa, zbieranie śmieci z cateringu itp za 1800 zł na miesiąc to praca w sam raz dla Ciebie. Po za tym możesz liczyć na bardzo miłe traktowanie wiecznie niezadowolonej pełnej kompleksów Pani manager która wiecznie znajdzie pretekst by się na Tobie wyżyć krzykiem. Kierowca zaczyna pracę o 3 w nocy i tutaj jest bajka, w humanitarnych warunkach musi pakować żywność dla klientów bez jakiej kolwiek odzieży ochronnej gołymi rękami dotykając jedzenia! Mniam mniam dla klienta. Gdy tylko sanepid wpada z wizytą kierowca szybko ucieka z firmy,samochody bez chłodni. Duży plus pracy jako kierowca że ma się pełna lodówkę :) raz kupiłem w tej firmie żywność to kierowcy się że mnie śmiali że po co za to płacę hahaha dlaczego kierowcy nigdy nic nie kupują ciekawe...

@Adaś

Adaś jeżeli chodzi o Ciebie to słyszałem bo sam mówiłeś szefowi ,że jak Ci nie wypali inna praca to wracasz. Kto chciałby wracać to złej pracy. Więc nie pisz bzdur bo sam się plontasz w wypowiedziach. Po drugie nikt by Cię tu nie przyjął bo byłeś słaby i tyle w tym temacie. My czekaliśmy aż sam odejdziesz i dobrze się stało bo rozmawialiśmy z szefostwem i byłeś na straconej pozycji. Od tego roku ustaliliśmy podwyżki dla nas i nikt nie odchodzi. Pozdrawiam

Grzesiu

Chcesz się poczuć jak Marty McFly z filmu "Powrót do przyszłości"? Tak?! Ta firma Ci to zagwarantuje! Nie, nie wchodzisz do DeLorean’a, wystarczy przejść przez próg, a poczujesz się jak w PRL - rok 1970r. 4 lata przed wprowadzeniem kodeksu pracy. Brrr zimno, w tych czasach nie wiedzieli co to obowiązkowa odzież izolacyjna, ale co tam dwie setki i człowiek myśli bardziej logicznie – niestety nie można spożywać alkoholu, a niektórym by się przydało. 5 lat przed powstaniem pierwszego komputera, więc żadna nawigacja, system, a nawet różdżka czarodzieja nie doprowadzi do upragnionego towaru dla klienta - szukajcie, a znajdziecie. I zostało 30 lat do powstania ustawy o dozorze technicznym. Ciekawi mnie czy w tamtych czasach wiedzieli co to zmeczenie hmm… Wychodząc wracasz do współczesności – do domu, oglądasz stan konta i stwierdzasz, że w Zabrzu są pracodawcy działający w współczesności, z lepszymi warunkami pracy oraz płacami.

boss

No dobra, ale czy wypłata jest u nich w pełni terminowa? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbaja o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest w pełni legalna to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Leśny S.C. - Zabrze

• Jak się pracuje w Bar Leśny S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Leśny S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bar Leśny S.C.?

Bar Leśny S.C.