Bar Leśny S.C.
counter
2 23 68 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Jak szefostwo w Bar Leśny S.C.? Spoko traktują ludzi?

Były pracownik Nowy wpis

Witam pracowałem w tej firmie były źle jaki dobre i chwilę ale szefostwo powino słuchać pracowników ale niestety liczy się kasa wyłącznie a szkoda bo w zakładzie wszyscy się znają, mogli by naprawdę stworzyć miła atmosferę pracy a nie jak to było za moich czasów atmosferę presji i samych złych emocji. Co do szewostwa i kamer, to nic powinna się przyjrzeć tak naprawdę co się dzieje na wyższym stopniu kadry przykładowo jeden z szefów kazał dwóm budowlanica wybudować przepiękny teraz przy sali ślubnej lecz zapomniał szefowej powiedzieć iź materiału kazał im brać na dwa tarasy drugi sobie zrobił w domu... A że budowlańcy biedni jak każdy pracownik tej firmy, dostali po parę zł i zamknęli dziub jak to dwa tarasy zostały wybudowane... Jeden pod borem drugi na makoszowach mało tego w trakcie prac budowlańcy wyrabjajacy nadgodziny przylapali ogromną czarna kobietę jak wynosi siatki z mięsem cóż szkoda że mówili o tym wszystkim tylko nie w biurze... Ale co tam NAPEWNO szefowa i tak nie uwierzy bo ktoś chce zrobić na złość czarnej klusce bo to super pracownik... Jak można być tak zaslepionym... I skupiać się się na drobnych kradzieżach w postaci 0,5kg pierogów.. Naprawdę szanujący zakład daje bony, talony co kolwiek. Doskonale znacie koszt produkcji, chyba by nieobciazyl aż tak budżetu firmy a uśmiech pracownika by był bezcenny, a przy okazji niedochodzilo by do "kradziejstw" i morale by wzrosły. W gruncie rzeczy za moich czasów to każdy wracał z pracy z "reklamówka" czy to jeden czy drugi bar... Co prawda był jeden specjalista od wywozki towaru ale nie działał sam.. Wystarczyło otworzyć druga chłodnie, tam to ta mała krzyczaca baba jaga sobie zrobiła zapotrzenie na pół roku z podwozka do domu niestety, specjalista został wyeliminowany i się skończyło a ta mała Wredna małpa czytając to gra NAPEWNO glupka i wykrzykuje że to kłamstwa i oszczerstwa. Niestety nie! Niemam podowdu do klamania. Wystarczyło zobaczyć do drugiej chłodni przecież wszyscy wszystko wiedzą a mimo to przez drzwi biura nic się nie przedostatnie. Pozdrawiam!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bar Leśny S.C.?

Wasyl Nowy wpis

Słyszeliście może czy potrzebują aktualnie kogoś do pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elżbieta

@Robot, co było powodem podjęcia decyzji przez firmę Bar Leśny zamontowania kamer? Czy w przeszłości zdarzały się, jakieś sytuacje, które sprawiły, że pracodawca miał podstawy do podjęcia takiej decyzji? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Robot

Kamery zrobili to się ukrocilo dla kierowców i dla kuchni i dla pani kierownik M. Bo już nie robi kateringow z byłym szpecem od wywózki towaru

Elżbieta

@Gwiazda, aby pracować w firmie Bar Leśny należy posiadać jakieś doświadczenie kulinarne w przygotowaniu posiłków na każdy dzień? Możesz opisać, jak wyglądał mechanizm, który regulował sprawność produkcyjną i przygotowawczą określonych posiłków? Przedstaw również, jak wyglądały zmiany pod względem godzinowym, jeżeli chodzi o pracę w tej firmie. Informacje, które przekażesz będą pomocne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Gwiazda

Witam przepracowalam w tej firmie troche czasu nie ma nic do zarzucenia umowa pracę wyplata zawsze na czas. Szefowa spoko nie moge slowa na nia powiedziec. Jezeli chodzi o samą produkcję oki. Najgorzej jest na nocnej tzn. Chodzi Panie które tam pracuja nie wszystkie oczywiście bo bym kłamała ale o ten najnaj gorsze które obgaduja wszystkich pracowników z góry na dół i szefostwo też. Mówą takie rzeczy ze szkoda gadac czlowieka nie znaja a książkę o nim potrafia napisac. Zamyślając historie. A w dodatku wywoluja afert między pracownicami ta powiedziala to na Ciebie a tamta to. I potem afert. Nie wolno nawet z szefowa dluzej pogadac w bo u nich to oznacza ze donosisz na inne pracownice. Koszmar przezylam w tej firmie przez pewne pracownice. Ale tak pozatym wszystko jest oki. Pozdrawiam w szczególności brygadzistke i pania w okularkach z nocnej zmiany????????????????????

Elżbieta

@Betlejem Nie do końca niestety rozumiem, co ten komentarz ma do firmy Bar Leśny. Jeśli mogę Cię prosić o konkretną informację, o czym mówisz, to będę Ci bardzo wdzięczna.

Tak4Nie

Betlejem

Panowie nie podpisuje faktur tyczy się to kierowców kiedyś trzesniewscy splajtuja będzie podatek do zapłacenia a oni się wypna i powiedzą że nic takiego nie wystawiali a na niech będą wasze podpisy!!

Elżbieta

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? @Hitler, pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym - oskarżanie kogokolwiek o kradzież jest niedopuszczalne!

Hitler

Chwilę pracowałem rzeczywiście za to wynagrodzenie nie da się pracować, chyba że ktoś kradnie tak jak taka mała z krokietow i taki mały kierowca co jej wozil pod dom lupy z pracy

Tak6Nie
Ona

Witam nie polecam pierogów ruskich kiedyś czarna mamba moczyla nogi w alimku z ziemniakami bo miała nabrzmiale jak buchaj jaja

On...

Witam, z całego serca gratuluje nowej miłości kierowcy Łukaszowi . Wiesz jak się ustawić ????

Tak15Nie

Elżbieta

Czy Bar Leśny w Zabrzu aktualnie prowadzi rekrutację? Na jaka umowę można liczyć? Jakie są godziny pracy? Czy również są godziny nocne? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Barze w Zabrzu.

TakNie

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Bar Leśny S.C.? Podzielcie się tymi informacjami.

Ona

Jeśli lubisz zapieprzać jak wół i masz ksywę (usunięte przez administratora) to oni bez problemu cię wezmę lub jeśli umisz Dobrze kraść to będziesz tam robił

Tak1Nie

Zbynio

Bar Leśny ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują pracowników?

M.

Szefowa super ,szef na luzie , atmosfera jest ok.A komu nie pasi to niech se polepszy gdzie indziej.

Tydzień świąteczny
@M.

I dlatego ludzie odchodzą ....Odrazu widać że to pani K napisala

Tak1Nie

A.

Witam pracowałam w tej firmie ok 4 lat .poważnie zachorowałam i co I dziś walczę z poważną chorobą .I zostałam na lodzie sama I jest mi przykro że pracodawca którego szanowalam .,wypiol się na mnie murzyn zrobił swoje I jak sie zepsuł może odejść.okej nieważne moi mili .co I jak zepsuta zabawka do śmieci .Tak poza tym okej I wypłata na czas umowa .Ale jak zachorujemy to ....DO WIDZENIA.

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Leśny S.C. - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bar Leśny S.C.