Firma Chrzanowscy Sp. z o.o.

Opinie o Firma Chrzanowscy Sp. z o.o.

nie anonim

Człowieku o kim Ty piszesz bo chyba nie o Firmie Chrzanowscy sp. z o.o. z Tychów. [usunięte przez moderatora] Jacy pracownicy mogą to potwierdzić proszę mi ich przedstawić. Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie już dawno tam nie pracuje. Popytaj choćby klientów co sądzą [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

Zostaw opinię o Firma Chrzanowscy Sp. z o.o. - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Chrzanowscy Sp. z o.o.