Szkolmeb Sp. z o.o. Firma

Młodziejewice

Opinie o Szkolmeb Sp. z o.o. Firma

Morusooo

Może ktoś to w końcu przeczyta a może i nie, ale dzisiaj dowiedzieliśmy się że firma upada. Zmniejszanie płac, wypowiedzenia itd... Heh tak to jest jak się nie potrafi rządzić firmą, to przewaznie upada. Mało jest takich którzy dostali firmę po tacie która działa od XXX czasu a oni [usunięte przez moderatora] w kilka lat? Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć Konkubinę w firmie, to potem plajta. [usunięte przez moderatora] szaleje a piniądz maleje. Dziękuje dobranoc :)

Haha MORUS

Bo pękne ze śmiechu, mam nadzieję że to była ironia ze wszystko rewelacja.... ciekawe kto zarabia 1900zł chyba z biura bo wszyscy mamy 9 zł bruttoooo co daje 7zł na godzine :D masakra A z Konkubinom to się zgodzę... od kiedy pojawiła się wszystko się [usunięte przez moderatora]

pracownik firmy Szkolmeb

pracuję w Szkolmebie około 9 lat na firmę nie mogę powiedzieć złego słowa, zarabiam około 1900 zł jak na Wrześnię i okolice to i tak jest dużo. a kolega który się wypowiadał wcześniej widocznie robił tylko parę miesięcy. bo na okresie próbnym więcej nie zarobisz.jeśli chodzi o pracowników i szefostwo rewelacja. polecam

Hahah dobrze płaca? 1200 zł to dobrze? Od kiedy Firmą rządzi Konkubina szefa jest SYF do kwadratu !!!

Zostaw opinię o Szkolmeb Sp. z o.o. Firma - Młodziejewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkolmeb Sp. z o.o. Firma