Kwadro-Design Waldemar Kulikowski

Poznań

Opinie o Kwadro-Design Waldemar Kulikowski

łodod

To rzeczywiście nieźle, jak w tak wielu krajach działają @pika. Słyszałem, że pracownicy nie mają na co u nich narzekać, bo firma zapewnia umowę o pracę. Widać, że wiedzą jak zarządzać, by się rozwijać.

twardy

Bolo i MAriola chyba nie zakumali, że chodzi o \"Opinie o pracodawcach\", pracodawca niejaki (usunięte przez administratora) to sknerus. Płaci tylko (usunięte przez administratora) a reszta ma rabotat\' wg zasad wolontariatu... NIE POLECAM

Mariola

Tam właśnie dzwoniłam w sprawie prowadnic do szuflad ale nie mogłam się dogadać bo sprzedawca mówił po rosyjsku

Bolo

Tą opinię chyba napisał o sobie właściciel sklepu.Mnie tam przekonano do czego innego, otóż pracownicy sklepu aż zioną swoją niekompetencją i bylejakością, a wogóle nie kumają co znaczy termin zamówienia

Zostaw opinię o Kwadro-Design Waldemar Kulikowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwadro-Design Waldemar Kulikowski