Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

Roman

W ubiegłym tygodniu zakończyłem kurs przygotowujący mnie do pracy na stanowisku trenera sprzedaży. Kurs był organizowany i prowadzony przez Akademię Kształcenia Zawodowego. Chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię. Cały program, merytoryka i sposób prowadzenia został uszyty na miarę moich potrzeb. Dziękuję całemu zespołowi prowadzącemu szkolenie i serdecznie pozdrawiam. Roman

Nick

Obejrzałem sobie stronę www Akademii Kształcenia Zawodowego. Można tam zapoznać się z wielu interesującymi materiałami oprócz szkoleń prowadzonych przez firmę. Na ten temat nie ma ani słowa.

uczestnik

Mieliśmy okazję wypróbować AKZ jako firmę szkoleniową poniżej nasze zastrzeżenia: - szkoleniowców musieliśmy organizować sami, firma przedstawiała w ofercie kilku trenerów, którzy jak się okazało nie mieli akurat wolnych terminów, firma jedynie podpisywała umowy. - cateringu nie było, pod tą nazwą kryły się jedynie połamane i nieco zwietrzałe ciastka. - certyfikaty, które w domyśle nalezą się każdemu uczestnikowi szkolenia niestety nie były wliczone w ofertę złożoną przez tą firmę. Z przykrością stwierdzam, że AKZ sp. z o.o. NIE jest godna polecenia.

Miałem okazję współpracować z tą firmą jako trener. Nie dotrzymują terminu wypłat rachunków, obsługa szkolenia pozostawia wiele do życzenia - zatrudniają osoby, które kompletnie się do tego nie nadają. Nie polecam jako pracodawcy !!!!

Zostaw opinię o Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.