Indreams Sp. z o.o.

Opinie o Indreams Sp. z o.o.

Marek

dziwnych partnerów sobie indreams dobiera, podpisali umowę z B2BPARTNER SA, giełda zawiesiła obrót akcjami tej firmy

pozdrawiam :)

dzięki @Mikolaj za opinię i wyjaśnienie i ja z tym w pełni się zgadzam, uważam was za naprawdę godnego partnera, a negatywami nie ma się co przejmować, bo ludzie lubią narzekać jak nie mają na co tak naprawdę

Mikolaj

Szanowni Państwo, ze zdziwieniem obserwuję niektóre wpisy mówiące o nierzetelności i niezapłaceniu pensji pracownikowi naszej firmy. NIe zdarzyło się jeszcze w 10-letniej historii firmy, abyśmy na czas nie zapłacili pensji. W branży postrzegani jesteśmy jako rzetelny i wiarygodny partner. Pozdrawiam Mikolaj

Melon

Hej, To jak to jest? Czy możesz rozwinąć myśl? To bardzo ważna informacja, więc dobrze byłoby, by przyszły pracownik wiedział chociaz o co pytać na spotkaniu. Ja słyszałem dobre opinie, ale nikt nie mówił o pieniądzach. Dzięki. M.

tomcio

Właściciel tej firmy ma jeszcze kilka innych działalności i też nie płaci. To taki model biznesowy.

Wojtek

Witam, jestem po rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie. Proszę o szczerą opinię. Czy rzeczywiście jest duża rotacja i czy warunki pracy są dobre, Ludzie pracujący tam, wydają się zadowoleni z pracy. pozdrawiam Wojtek

Masakra, Na początku wydaje się fajna firma ale gdy przychodzi do płacenia to nie można wyegzekwować pensji, kiepskie zarobki,duża rotacja i [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Indreams Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indreams Sp. z o.o.