Garets Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Garets Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garets Sp. z o.o.

pracownik

Witam, pracowałem u nich rok, była umowa o pracę i dobre zarobki, osobiście nie narzekałem i polecam firmę Garets Sp. z o.o. Myślę, że warto aplikować.

admin

nie polecam

meg

pracowałam w tej firmie, ale nie na zadnym stażu czy praktykach. nie wiem nawet czy istnieje coś podobnego, fakt: dają umowe o prace - ale to tylko to co mogą zaproponować, pracy jest ponad normę a wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Firma rodzinna i mnóstwo układów. osobiście nie polecam.

admin

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Garets Sp. z o.o. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw opinię o Garets Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garets Sp. z o.o.