Grupa Schneider Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Grupa Schneider Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Schneider Sp. z o.o.

Chomik

Nie rozumiem twojego wywodu. Nie wiem czy można zarabiać mniej niż w GS. Za 202 godziny 1320€ netto czyli 6,5 za godzinę. Płaca dla niewolnika.

macher

Szukam nowych informacji o fabryce w Stimpfach. Ile można zarobić na początek na maszynach cnc na przykład. Jakie mają auta służbowe którymi się tak chwalą że udostępniają pracownikom? Jaka atmosfera w tej fabryce, jaki socjal? Mam ofertę i muszę się zastanowić.

adamsky
@macher 14.06.2018 16:05

Socjalu nie ma, nadgodziny nie płatne, do wybrania na zjazdy. Wypłaty słabe w stosunku do ilości godzin. Kwatery kiepskie, w większości przeludnione.

Dera
@macher 14.06.2018 16:05

Mam pytanie, czy zdecydowałeś się na wyjazd?. Jeżeli tak, możesz napisać jak wygląda tam ogólnie. Otrzymałem propozycje pracy w Stimpfach, Napisz jakie zakwaterowanie, i czy wypłaty się zgadzają, jaka atmosfera w pracy. Za info dziękuję.

qwerty
@Dera 03.09.2018 13:53

Ogólnie to tam pracują tylko polacy, rosjanie (zniemczeni), chorwaci, hiszpanie. Niemcy do tak słabej firmy nie pójdą. Około 200 godzin miesięcznie robisz i dostajesz tylko podstawę. Nadgodziny NIE WYPŁACANE. Możesz "za darmo" samochodem służbowym pojechać do Polski co 3 tygodnie na piątek, sobotę i pół niedzieli. Chyba że pracujesz na zmiany to wtedy co 2 tygodnie ale tylko na sobotę i pół niedzieli. Zakwaterowanie przeważnie na totalnej wiosce, wśród krów, świń i much. Wóda i piwo leje się strumieniami, w mieszkaniach dla 3-4 ludzi upachanych 6-7. Może być bez internetu albo limitowany. Wypłata sie zgadza zawsze bo ZAWSZE JEST TAKA SAMA i nie trzeba jej liczyć, wypłacana ostatniego dnia miesiąca. Aha najważniejsze, nie można wierzyć w to co mówi facet od rekrutacji przez telefon. Rzeczywistość jest niestety inna. Ale jak trafisz to możesz dostać stanowisko na którym nic nie robisz i tylko udajesz. Wtedy to nawet ok, jeżeli niska wypłata ci nie przeszkadza.

pokal

Ktoś tu najwyraźniej myli Schneider Electric z Schneider z Kątów Wrocławskich. Nawet logo firmy jest pomylone i do wymiany. Chodzi o firmę Gebruder Schneider której spółką jest Grupa Schneider Systemy Budowlane Sp. z o.o.

Piotr

Nie polecam lecą w kulki nie płaca są to (usunięte przez administratora) najgorsza spedycja

Marcin

@macher, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Daj znać, czy zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Grupa Schneider. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Grupa Schneider? Czy w ostatnim czasie były w firmie jakieś zmiany?

Marcin

@Ozi, skąd ta pewność? Mam jednak nadzieję, że inni pracownicy Grupa Schneider także zechcą podzielić się z nami swoimi wrażeniami na temat pracy w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Grupa Schneider? Każda z Waszych opinii będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Marcin

@Ozi, dziękuję za odpowiedź. Poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Grupa Schneider? Jaki jest Wasz punkt widzenia i opinia na temat tego pracodawcy? Zachęcam do komentowania!

@Marcin 31.05.2018 21:40

Nikt więcej nie napisze . Sam się przekonaj

Ozi

Pracowałem 8 lat była to moja pierwsza „poważna” praca i było Ok. Kasa zawsze 10-tego na koncie. Później była możliwość wyjazdu na budowy za granice bądź tez do fabryk w Niemczech. Od 3 lat tam nie pracuje. Jedynym problemem był Niemiec Uli. Ekipa super, nie można było narzekać. Współpracownicy ze zmiany tworzyli fajna atmosferę-Kierownictwo jak to kierownictwo l ;) co do zarobków to coz-zależy co umiesz i jak się ugadasz. Ale tak jak mówię tak było kiedyś. Teraz jak przechodziłem obok są jakieś nowe twarze. Pewnie starzy pracownicy na montażach są. I tyle o grupie Schneider. To co tu ludzie piszą o jakiś oddziałach i problemie z płatnościami to nie ta firma.

Marcin

@Ozi, a czy Ty pracujesz w Grupa Schneider w Kątach Wrocławskich? Jeśli tak, to podziel się proszę swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum. Co możecie powiedzieć o pracy w Grupa Schneider? Czy ten pracodawca oraz oferowane przez niego warunki są dla Was atrakcyjne?

Ozi

O jakim schneiderze tu piszecie bo chyba nie o tym z Katow Wrocławskich

Marcin

Jestem zainteresowany obecna sytuacją jaka panuje w tej firmie. Jak wyglądają opłaty za nocleg? W jakim standardzie są oferowane kwatery? Również chciałbym zapytać czy praca jest daleko od zamieszkania, dowożą busami, czy komunikacja odbywa się w inny sposób? Dajcie znać, każda Wasza rada będzie na pewno dla starających się o pracę bardzo cenna.

Marcin

@Czesław, napisz dlaczego nie polecasz tej firmy? Jaki jest konkretny powód? Kto jeszcze może podzielić się opinią o tym pracodawcy? Wasze opinie na temat Grupy Schneider na pewno będą pomocne dla naszych użytkowników.

Marek
@Marcin 13.04.2018 13:53

Praca beznadziejna, ludzie oszukiwani i nie szanowani Ci którzy chcą naprawdę pracować. Brak pieniędzy które ci się należą proszenie się o własne pieniądze. Brak słów. Jak ktoś umie język proponuję coś lepszego gdzie nie będzie oszukany i traktowany jak zabawka.

rozczarowana

Oddział w Katowicach poszukuje handlowca. W ofercie zapomnieli dodać, że to po prostu call center :(

Czesław

nie polecam pracy w tej firmie!!!!!

debt
@Czesław 17.02.2018 11:28

Odzyskujemy SZYBKO i SKUTECZNIE wierzytelność od firmy Duda Transport, Pax Logistics oraz Schnaider Group. Zapraszam do kontaktu 797 266 156, biuro@debtcollection . com. pl. Płatne po odzyskaniu, niskie prowizje !

anonymous

Skutecznie odzyskuję należności od Schnaider Group, tel. 14 670 41 26, 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm, brak opłat wstępnych, płatne po odzyskaniu.

Wiktor

Ja skorzystałem z pomocy adwokata i nie pożałowałem. Odzyskałem kasę w ciągu tygodnia numer znalazłem na innym forum jak ktoś chce może sprubować podaję numer 602 492 180.

adam

Skutecznie odzyskuję należności od SCHNAIDER GROUP oraz firm LKW Fredrich, PAX LOGISTICS, PKS24, DTL. Orange Logistics tel 14 670 41 26, 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm

debt

Odzyskujemy należności od Schnaider Group , LKW Fredrich, PAX Logisticks oraz Duda Transport. Zadzwoń do nas : 729 469 992. Firma Debt Collection !

Adam

Skutecznie odzyskuję należności od SCHNAIDER GROUP oraz firm LKW Fredrich, PAX LOGISTICS, PKS24, DTL, Orange Logistics tel. 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm

kosmo

Schnaider Grouop , przestrzegam to oszuści kłamcy, NIE PŁACĄ !!! a po umowie tylko kary i straszenie prawnikami. Naprawdę przestrzegam - Wtajemniczeni wiedzą co to za złodzieje.

Adam

Kupie dług na Schnaider Grup, tel 14 6704126, mail. adamkancelaria@poczta.fm

ziomek.

Praca w niemczech w Stimpfach przez ta firme nie byla zla szalu nie bylo. Ale kasa zawsze bez poslizgow zjazdy do Polski co dwa tyg. Mieszkanie i zjazdy za darmo. Dla nie znajacych jezyka polecam. Dla znajacych szukac czegos lepszego.pozdro

Zostaw opinię o Grupa Schneider Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Schneider Sp. z o.o.