Grupa Schneider Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Opinie o Grupa Schneider Sp. z o.o.

adam

Skutecznie odzyskuję należności od SCHNAIDER GROUP oraz firm LKW Fredrich, PAX LOGISTICS, PKS24, DTL. Orange Logistics tel 14 670 41 26, 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm

debt

Odzyskujemy należności od Schnaider Group , LKW Fredrich, PAX Logisticks oraz Duda Transport. Zadzwoń do nas : 729 469 992. Firma Debt Collection !

Adam

Skutecznie odzyskuję należności od SCHNAIDER GROUP oraz firm LKW Fredrich, PAX LOGISTICS, PKS24, DTL, Orange Logistics tel. 602 716 517 adamkancelaria@poczta.fm

kosmo

Schnaider Grouop , przestrzegam to oszuści kłamcy, NIE PŁACĄ !!! a po umowie tylko kary i straszenie prawnikami. Naprawdę przestrzegam - Wtajemniczeni wiedzą co to za złodzieje.

Adam

Kupie dług na Schnaider Grup, tel 14 6704126, mail. adamkancelaria@poczta.fm

ziomek.

Praca w niemczech w Stimpfach przez ta firme nie byla zla szalu nie bylo. Ale kasa zawsze bez poslizgow zjazdy do Polski co dwa tyg. Mieszkanie i zjazdy za darmo. Dla nie znajacych jezyka polecam. Dla znajacych szukac czegos lepszego.pozdro

Zostaw opinię o Grupa Schneider Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Schneider Sp. z o.o.