Konsat Sp. z o. o.

Gdynia

Opinie o Konsat Sp. z o. o.

Weronika

@Alex, @mila co jest powodem Waszej niechęci do Konsat Sp. z o. o.? Czy spotkały Was jakieś nieprzyjemne sytuacje ze strony firmy? Podzielcie się tutaj z nami swoimi doświadczeniami.

Jasiek

Wiesz co dają umowę i generalnie nie ma się czym przejmować jeśli chodzi o to o co może chodzić teraz

xxxx

dużo wymogów, dużo czasu po przeliczeniu pieniądze słabe.

xxxx

Pracowałem w tej firmie i fakt wymiar czasowy jest spory, lecz wszystko do uzgodnienia. Nawet godziny pracy. Wszystko odbywa się elastycznie, kasa na czas i możliwości dorabiania pieniędzy za dodatkowe projekty. Zrezygnowałem, ponieważ wyjechałem za granicę, lecz jakbym był w Polsce nie widzę przeciwwskazań do dalszej współpracy. Negatywy pewnie są od osób co nawywijały u klientów i zostały dyscyplinarnie usunięte. Tam ciężko stracić pracę, ponieważ kadra kierownicza jest "ludzka" i rozumie problemy. Utożsamia się z pracownikiem i jego problemami co jest rzadkie w tych czasach wyzysku.

konserwator

Duże problemy z rozliczeniem wystawionych faktur ,radzę omijać z daleka

mila

Pracowałem i zrezygnowałem do własnego spokoju.

Alex

Stanowczo odradzam!! Trzymać się z dala o tych oszustów!!

Jasiu

Firma kiepska, mało płacą, instalatorom oraz innym osobą nie polecam!!

oszukany

Zgadzam sie, mi facet, ktory podawal sie za prezesa firmy powiedzial, ze po kilku dniach da odpowiedz, tyle ze to ja po 10 dniach dzwonilem i pytalem, nastepnie zostalem umowiony by zobaczyc jak wyglada praca i czy mi sie spodoba, po tym znowu dostalem zapewnienie, ze za kilka dni dadza odpowiedz i do tej pory cisza. Firma oszukuje ludzi w zywe oczy, zero profesjonalizmu, jesli prezes to taki klamca to cala firma jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Witam, na rozmowę do tej firmy nie trzeba się przygotowywać, jedyne pytanie to- "Od jakiej kwoty podejmie Pan pracę" Nie trzeba więc dużo myśleć, żeby stwierdzić, że szukają naiwnych jak najtańszym kosztem.

Zostaw opinię o Konsat Sp. z o. o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsat Sp. z o. o.