Elmap Maciej Pysz

Gdynia

Opinie o Elmap Maciej Pysz

wair

No wymagają i wymagać będą wszędzie @mekal. Takie mamy teraz czasy, więc myślę, że na to nie ma co narzekać i cieszyć się tym, że zapewniają umowę o pracę.

roman

Popieram opinię, bardzo się cieszę że znalazłem inny serwis !! Przestrzegam wszystkich przed kontaktem z tym pppanem.[usunięte przez moderatora]

maciek

Podobno pracują dla firmy Mercor SA ale ostatnio z powodu nieprawidłowości w obsłudze klientów zostali odsunięci jako firma swiadczaca usługi. Jest Bardzo dużo skarg na ignorancję własciciela i brak kompetencji.

Zostaw opinię o Elmap Maciej Pysz - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmap Maciej Pysz