Opinie o Proinvest Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Proinvest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Proinvest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinvest Sp. z o.o. w Katowice

Robert

Mam zamiar aplikować ale trochę martwią ,mnie niepokojące informacje.

Kajtek
@Robert

To siedź w domu i dalej się zastanawiaj, a w tym czasie oni przyjmą już kogoś innego.

Łobuz Nowy wpis
@Robert

Informacje są prawdziwe

Marek Nowy wpis

Fajnie mi się tu pracuje. Serio, aż się przyjemnie do pracy przychodzi.

Natalia Nowy wpis
@Marek

Fajna firma. Więc chce się pracować.

Pola

Polecam jedna z lepszych firm zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Agata Nowy wpis
@Pola

Firma dba o pracownika!

Nie ma to jak pracować w porządnej firmie a Proinvest właśnie do takich należy polecam.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wiesław

Bardzo fajna firma szanująca pracowników. Jak chcecie tutaj pracować, zapraszam.

Renata

Firma Proinvest bardzo dobrze traktuje pracowników.

Darek
@Renata

Potwierdzam!!

Jan
@Renata

Zgadza się. Super firma! Profesjonalizm!

Julia

Narazie jestem na próbie, ale podoba mi się.

Tomaasz

Jestem zadowolony z pracy tutaj. Wszelkie świadczenia są opłacane. Pensja na czas.

Henryka

Fajna praca jest tutaj.

Bartłomiej

Fajna firma!

Tomasz

Bardzo fajna praca. Szanują człowieka!

Dawid
@Tomasz

Szacunek w stosunku do pracowników jest bardzo ważny. Z tego też względu chciałbym wiedzieć, czy pracodawca ten również pod względem oferowanych wynagrodzeń jest godny polecenia? Brakuje konkretnej informacji w tym zakresie.

gosc

Dla mnie firma idealna!! Dobrze płacą.

Eryk

Super opinie. Czyi co, składać cv mówicie?

Irena
@Eryk

Jak najbardziej!!

Iza
@Eryk

Składaj. Tu jest bardzo fajna atmosfera, a praca dla każdego sie znajdzie.

Igor

Bardzo fajna firma!

Irena

Jest mi tutaj dobrze.racuje tu drugi miesiac. nigdzie nie ruszam się stąd.

Maciek

Praca spoko. Po prostu człowiek robi swoje.

Magda

Fajnie się tu nabywa doświadczenia

Amelia
@Magda

Jestem tutaj zadowolona z pracy, bo przede wszystkim szanuja pracownika. To jest coś czego w poprzedniej pracy nie dostałam.

Rysiek
@Magda

Tu podczas pracy panuje bardzo fajna rodzinna atmosfera.

czarek

Fajna praca. Bez zbednego stresu i napinki.

Arek

O niebo dla mnie ta praca jest lepsza od poprzedniej!

Xmcx

Spoko praca!

@Arek

No to chyba teraz nie pozostaje nic innego, jak się tylko cieszyć. Teraz tym chętniej dowiem się czegoś na temat warunków zatrudnienia, jakie oferuje Wam Proinvest. Jaką formę współpracy proponują tam na starcie?

grażyna
@Arek

Tu jest fajna atmosfera w pracy.

esfdfgh

Te pozytywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba. Wpłynęło dużo skarg na tą firmę. Urząd Skarbowy już się nimi zainteresował

Zostaw merytoryczną opinię o Proinvest Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Proinvest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proinvest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proinvest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proinvest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Proinvest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proinvest Sp. z o.o.