Miły Dom Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Miły Dom Sp. z o.o.

dziwny dom

Firma nie udziela urlopów wypoczynkowych ,myślą że są Bogami zapominając że jako były reprezentant Polskiego narodu w sejmie powinien dać przykład jak powinno się traktować swoich pracowników a traktuje ludzi jak rzecz ( Ty do roboty za minimum a właściciele "balety" - ) a Sam buja się kilka razy na urlopie . Odradzam pracę w tej firmie .Lepiej jest na produkcji na strefie .

asiuniaszyszko
@dziwny dom 12.07.2017, 20:06

Witam, chciałabym dopytać konkretnie o co chodzi? W ostatnim czasie nie zatrudnialiśmy żadnych pracowników i nie było żadnych problemów z urlopami. Pozdrawiam. Joanna Okońska-Szyszko- przedstawiciel Miłego Domu.

czy to miły dom ?? wątpię !!

asiuniaszyszko
@czy to miły dom ?? wątpię !! 12.07.2017, 20:06

gvhjk
użytkownik zarejestrowany

@Wiktor naprawde fajnie sie znimi współpracuje, uwazam, ze są solidną firmą, śiwadczenia wszystkie na czas. Problem polega na tym że nie szukają pracowników.

MD

Proszę o kontakt... (usunięte przez administratora)

Szkoda czasu aby oceniać tak dziadowską firmę , Pracują tam cała rodzina (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Miły Dom Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miły Dom Sp. z o.o.