ROBUD sp. zo.o.

Gliwice

Opinie o ROBUD sp. zo.o.

SZARY CZŁOWIEK

FIRMA Robud obecnie nie ma nic wspólnego za czasów Kordka który tak naprawdę On rozkręcił i pilnował a Okońscy tylko zbierali śmietankę.Firma Koradex obecnie jest większą i poukładaną firmą która docenia pracowników ,godnie płaci i ich szanuje a nie jak w obecnym robudzie tylko krzyki ,mobbing , wyzysk ,podkładanie dziwnych dokumentów do podpisu - gdzie pracownik ma składać nie prawdę, wieczny problem z urlopami -najlepiej odsprzedać za 1 gr /dniówka , itp Nie polecam pracy tutaj nikomu dopóki nie zmieni się prowadzący -wyzyskiwacz który ma swoich pracowników za FRAJERÓW .

Agnieszka

@encon, czy firma ROBUD sp. zo.o. zmieniła swoją nazwę? Piszesz, że poza nią nic więcej się nie zmieniło. Co masz konkretnie na myśli? Jak przedstawia się firma? Chętnie przeczytamy Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

prawdomówny człowiek

wszyscy znają stary ROBUD , wszyscy wiedzą że to chamstwo złodziejskie pod zmienioną nazwą Łukasza i Wieśka Okońskiego.

prawdo mówny człowiek

encon

Robud zmienił nazwę na e n c o n sp.z o.o. Reszta bez zmian...

czysta

Profesjonalna załogę mieliście i ją na własne życzenie zniszczyliście...wszystkim premie odebraliście ,grube miliony zarabiacie a pracowników za frajerów macie ,na emerytach tylko bazujecie i ich swym rygorem dominujecie...firma ma swe dziwne zasady powiem krótko prezes do wymiany.

„Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony”

małolat

Atmosfera fatalna , przestańcie donosić jeden na drugiego , wazeliniarzy tez nie brakuje , ludzi traktują jak śmieci myślą ze są najmądrzejsi ... Wieczne łamanie przepisów praw człowieka,bhp , prezes traktuje firmę jak by grał w jakąś. Grę na komputerze gdzie motto jej to brak zasad etyki.

plkm

A jeśli na wro1 to jaka wygląda sytuacja? Fajnie by się było załapać, zwłaszcza, ze oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na jakieś premie, więc urozmaicenie pewnie jeste zapewnione. W końcu chcą dbać o pracowników.

Max
@plkm 11.10.2016 14:24

opamiętaj się....

pepsi

Tak się wsioka BOICIE że go zwolnić nie Umicie ...

jvs

kiedy odwage znajdziecie I rabusia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Extra premie mu dajecie a fachowcow dolujecie...

Rower

poniżej też są fajne opinie o firmie ( raczej pseudofirmie ) www.ofachowcach.pl/

cargo

to nie jest miejsce dla uczciwych solidnych pracowników niestety ... /przede wszystkim brak kultury: np :budowa radosne (pan w niebieskim samochodzie na budowie ,przeglądający gazety) o konkretach nie ma co pisać szkoda czasu.! Pracowników nie szanujecie ,już niedługo zapierdalać sami będziecie !

E...

Kaziu, a przyznales sie siostrze prezesa ze to ty jej auto Lublynem potraktowales na budowie??? A moze nadal w nieswiadomosci zyje?

dolar

Biegales po Gliwicach I wkoncu sprzedales rusztowania ??masz jeszcze cos do sprzedania ??Panie Kaziku

E...

Pan kazik w robudzie jest bogiem! Dawniej slusazem;)

murarz

ostatni post "podstawiony" w pytaniu występuje podświadoma odpowiedz !!!!!

I.

Chciałbym tu z miejsca pozdrowić Pana Kazimierza poseudo Canada :D Kazik, Ty to jestes gosc! Dalej sie tam utrzymujesz strzelajac z ucha kazdego na około! Jestem pelen uznania!

Pomidor
@I. 13.09.2016 09:02

W końcu, po tylu latach prawda wyszła na jaw! Panie Kazimierzu, prawda jest taka: jest Pan donosicielem, plotkarzem i pędzlem!! Oliwa zawsze sprawiedliwa!!

sztygar

STOP DONOSICIELOM !! WSTYD że donosi Pan na koleżanki i kolegów Panie Kazimierzu ...

młody

Gazeciarz bzdury piszesz- wypłaty są zawsze wypłacane, poza tym żeby pisze się przez ż a nie rz!

gazeciarz

Istnieje jeszcze ta firma bo mi wypłaty od długiego czasu nie wypłacili telefony cicho strony nie ma.... A mi sie nie chce 80km do gliwic jechać rzeby pocałować klamke

anonim1

Witam może ktoś mi napisać jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w firmie Pana W. co się tam teraz dzieje czy jest chaos czy jest jakaś poprawa?

anonim1
@mister1928 27.05.2015 06:32
daj sobie spokój. Chyba że oglądałeś 50 twarzy greya i widzisz się na miejscu tej panny pranej pejczem hehe. Poważnie rozważ...

heh to pewnie dalej rzeźnia jest to kto tam dalej robi?

@anonim1 30.05.2015 11:43
heh to pewnie dalej rzeźnia jest to kto tam dalej robi?

Nie kturzy to są długo, od zeszłego roku. Ja jestem w miare nowy ale nie wiem jak oni tu wytrzymują. Ja spadam

Pracownik miesiąca

Robud banda złodzieji i nic wiecej, jak masz 10.50 na stawce a jestes w szwecji zapomnij ze jakies kokosy nazbierasz :) ALe spokojnie, ROBUD dasie pogrązyc, bojeszcze nikt nie wspominał o setkach kilogramów Eternitu zakopanych na placu budowy w szwecji nie opodal, Stockholmu :) Tak czy owak za pare dni podam dokladny adres gdzie ktos moze sobie zajrzec. I to nie jiest oczernianie zakładu, w sumie po tym tekscie nagle oze przyjechac koparka ktora wszystko zwinie. Wstrzymam sie z opinia az nie wróce do polski. Hasło przewodnie w RObud jest "arbeit macht frei".

@Pracownik miesiąca 04.05.2015 21:41

Hętnie wykorzystam powyższe informacje przeciw tej firmje. Daj tylko znać na huded@wp.pl co i gdzie zalega z tym Azbestem - marsta czy upsala

Leszek

Przepracowałem w robudzie 12 lat wśrud kierownictwa oderwanego od pługa jednoskibowego ciągniętego przez byka gdzieś koło Jasła wśrud hien którzy ograbili część mego życia z pieniędzy . Na końcu dostałem kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w i świni z Czechowic i całej rodziny . O.

anonimg

Witam , jestem obecnie w Szwecji i jest tu porażka więc uciekam stąd jak najszybciej się da bo ta firma ROBUD to jedno wielkie nie porozumienie, tu się ludzi traktuje jak roboty i taka prawda.Ludzie i osoby które to przeczytają to mówię otwarcie nie pchajcie się do tej firmy bo zgnijecie a żyć będziecie w stresie z dnia na dzień tak jak Ja.Pytam się jakim prawem firma odtrąca za bilet samolotem to jest w brew przepisom prawnym taka jest prawda.Dlatego mówię ludzie nie pchajcie się do ej firmy bo jej nawet nie polecam naprawdę,wspomnicie moje słowa,bo bez pieniędzy nie da się tu żyć.

Byly pracownik
@anonimg 19.04.2015 11:07

Mnie tez chcieli do Szwecji wyslac to sie wolałem zwolnic bo z taka firma za granice sie nie warto pchac. A mam pytanie do tych co jeszcze pracuja, jak tam prezesi sie dogadują ? Wojtek i Łukasz sie nie pożarli ?

AB

Do wszystkich przyszłych pracowników i współpracowników! Firma Robud to Oszuści, Złodzieje i Chamy !!! Nie traćcie czasu, ani pieniędzy.

nie daj się w......ać

Witam wszystkich ta firma to jedno wielkie dno jeśli chodzi o Szwecję to odradzam tym bardziej bo pojedziesz i możesz iść żebrać bo ci kasy nie zapłacą a warunki nawet rumun by się nie zgodził z tego co mi wiadomo to teraz szukają głupich do instalacji co,wod,kan nie dajcie się zrobić dają wam zaliczkę a jak już będziecie w Szwecji to was oleją HWD. ROBUD a drugi cwaniak niby wspolólnik Wojtek bo Robud ma z nim umowe a wy będziecie mieli umowę z robudem czyli was wyj........ i tyle szkoda nerwów nie polecam Uwaga na nich''''''

mister1928

A teraz jest jeszcze Partner Construction pana prezesa wojtka. Opinie już są na gowork.

mgr inż

Znowu szukaja kierownika jezeli ktoś jest masochistą lubi być pomiatany, pracowac bez wynagrodzenia praktycznie na okragło, dwaj prezesi patologicznie zrący siew kazdym temacie, nad tym wszystki sławny tatus prazesa, jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] draństwo i oszustwo.Cała kadra już walnęła ta robota fizyczni nie wypłaceni od miesiecy wszyscy wieją.TRZYMAC SIĘ Z DALEKA, jezli ktos ma forse do wyrzucenia na zarcie i pobyt w Szwecji/drogo/ to wolna droga.Warunki socjalne istny surwiwal.Ta firma to od lat pietrowa padlina OSTRZEGAM

"Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam KNURÓW Zawsze z Wami

Ja się pytam kiedy odejdziesz z firmy pseudo prezesie wOJTEK ? osoba bez wiedzy budowlanej a pozatym ZERO KULTURY ,jak matka z ojcem nie nauczyli to radzę cofnąć sie po naukę do przedszkola . Wszyscy już wiedzą że Drenujesz firmę .

@

Totalny bałagan zarówno w Szwecji jak i w Polsce, amatorszczyzna i rozgrywki na kazdym kroku.Dwaj gówniarze Ł i W prowadza idiotyczne pseudo ambicjonalne rozgrywki dewastując resztki tej splajtowanej firmy wszystko oczywiscie kosztem pracowników eliminacja jednostek które cokolwiek potrafią, zostają debile ale grzeczne godzace sie na wszystko.Ten bałagan nie ma szans przetrwania oszustwa w wypłatach papierach sa nagminne w Szwecji pracujesz na lewych papierach szkoda gadac totalne dno muł i wodorosty

eryk

pracowałem tam prawie 20 lat,można powiedzieć że zatrzymałem się w czasie.żadnego rozwoju,szkolenia itd.tylko metry się liczyły za wszelką cenę. kierownictwo aroganckie wprost chamskie,oczywiście zdarzali się ludzie z klasą i wykształceniem ale szybko ich wykańczali wyżej wymienieni hehe.wynagrodzenie minimalne na dwóch listach ale nie można narzekać zawsze na czas i w całości(za czasów Wiesława Okońskiego).Bhp jak się sam zatroszczyłeś i upomniałeś to jakieś tam było.w jednym słowem firma dla mało ambitnych ludzi którzy są na rencie lub krótko przed emeryturą.

gos

dlaczego robud nie ma juz strony internetowej?????????????????

huded

Pan prezes Łukasz i prezes Wojtek mają 2 wizje rozwoju jednej firmy!! Może jakby siedzieli w jednym pokoju, byłoby im łatwiej dojść do porozumienia??

huded

zanim sie zatrudnisz to pomyśl - dostaniesz TYLKO TO, CO MASZ NA UMOWIE. Te obiecanki o premiach bez podatku to włóżcie między bajki. Firma upadnie, wcześniej czy później. System zarządzania z epoki wczesnego faszyzmu, poziom organizacji - leśna partyzantka.

piotr p-ce

to już nie jest firma Łukasz ją wykończył

max

Nie polecam. Pracownicy nie dostają podstawowego sprzętu ochrony osobistej: rękawic (pracują w podziurawionych lub bez), nie dostają maseczek, okularów (jak pracują z elektronarzędziami), kable leżą często w wodzie, wszędzie jest prowizorka. Brak chęci pomocy ze strony kierownictwa.

bmw

Jesli chcecie byc (usunięte przez administratora)to zachecam a tak na powaznie to nie polecam tak jak inni i nie oszukuje. Banda hipokrytow

xyz

Witam. Ja również pracuje w ROBUDzie jakiś czas i nie narzekam. Wypłata w całości bez poślizgów. Na szkolenia i premie radzę nie liczyć ;)

Nick

Przepisy BHP w żadnym wypadku nie są zachowywane na budowach. Pracownicy nie dostają podstawowego wyposażenia np. rękawic pracują w podziurawionych, w przypadku gdy się zgłaszają po nowe to zawsze jest to samo uzasadnienie: "nie ma w magazynie". W przypadku prowadzenia robót nie jest dostarczane niezbędne wyposażenie np. do zejścia do wykopu - wszędzie prowizorka, uzasadnienie: bo nie mają jak dostarczyć długiej drabiny z siedziby firmy lub nie ma niezbędnego sprzętu ułatwiającego pracę. Roboty są prowadzone chaotycznie, bez ogólnego planu robót. Jest za dużo osób które mają wpływ na to co się dzieje na budowie.

Witam! Pracuje juz w Robudzie od kilku dobrych lat i jak dla mnie to wszystko jest tu OK. Wypłata zawsze na czas, w całości bez śmiesznych rat. W firmie wiadomo, raz lepsze humory raz gorsze ale to jak wszędzie. Jak ktoś chce pracować i sie nie miga to wyjdzie mu to na dobre. Mogę polecić,

zgroza

Strzeżcie się tej firmy jak ognia chyba ze macie nerwy ze stali bo tam pracownik jest nie pracownikiem ale niewolnikiem nie ma nic do powiedzenia wg zasady Pan każe niewolnik marsz do roboty

kosztorysant

Chciałem się zatrudnić do tej firmy jako kosztorysant, ale zauważyłem że straszna rotacja tam występuje jeśli chodzi o to stanowisko. Zastanawiam się dlaczego? Może ktoś mi odpowie?! Ciągle występuje u nich ogłoszenie o pracę na stanowisko kosztorysanta.

Były kontrahent

150% człowieku zapomnij o czym kolwiek to nie firma a jakiś cyrk.. Kasy od nich nie widziałem od ponad roku.. Oszukują wszystkich jak się da. Nie polecam firmy albo ludzi którzy nią zarządzają

tadek

Kadra pracowników fizycznych też pozostawia wiele do życzenia i niemająca nic wspólnego z fachowcami a tylko z komunistycznym podejsciem do wykonywanych prac co dotyczy również kierownictwa. Obecny prezes to (usunięte przez moderatora) bez wstydu i klasy o wysokim mniemaniu. Ambitnym ludziom polecam omijać szerokim łukiem to dziadostwo !!!

zbrojarz

mam podobne zdanie banda cwaniakow chcialem sie przyjac na poczatku roku 2012.oczywiscie za badania nie zwracaja ,a jest to 180 zloty,umowa o dzielo z czego pracownicy mowia ze mozna i rok na takiej robic zero skladek ubezpieczenia .prezesi zato jezdza samohodami za 200 000 zl .ubrania robocze trzeba miec swoje a najlepiej wziasc ze soba narzedzia haha tak by im pasowalo najlepiej ,mozna tam dorabiac w wakacje ale na dluzsza mete nie polecam.jak maja robote to przyjmuja jak tylko konczy im sie kontrakt zwalniaja ludzi ja leci nie patrza czy ktos ma rodzine dzieci trzymajcie sie daleko od tej firmy chyba ze jestescie mlodzi i wam nie zalezy na papierach.

szyderca

szkoda czasu ,banda zarozumialców i naciągaczy, kieronictwo bez uprawnien kierowniczych, w firnie stanowiska wysokie ma tylko rodzina prezesa.... powiem krótko trzymajcie sie z daleka ...szkoda czasu i nerwów...

roBUT

tragedia co sie dzieje w tej - można nazwać to firma???????????? nie idzcie ludzie tam pracowac

antyrobud

Brak szacunku ! wieczne poniżanie , krzyki, przekleństwa , pretensje o nic! ludzi którzy tam pracują to jakieś nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!! i mowa tu o szefostwie, bo resztę pracowników można podziwiać za wytrwałość !!!!!! nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

syn w robudzie przepracowal w maju 11 (jedenascie ) dni ( 86 godzin) w tym sobota i dzisiaj otrzymal wynagrodzenie...243 zl.Umowy zadnej nie dostal ale badania kazali robic na swoj koszt,lacznie z wysokosciowymi zaplacilam 181 zl i o zwrocie przez zaklad nie mam co marzyc.Jak sie syn zorirntowal co sie tam dzieje to czym predzej uciekal,nikomu nie polecam

Zostaw opinię o ROBUD sp. zo.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROBUD sp. zo.o.