Opinie o ROBUD sp. zo.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ROBUD sp. zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ROBUD sp. zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBUD sp. zo.o. w Gliwice

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ROBUD sp. zo.o.?

Wiecie czy ROBUD sp. zo.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

huded Nowy wpis

może Ci kupią z mojej wypłaty. Ja na kierowniczym stanowisku budowę prowadziłem miesiąc!!! bez telefonu, i 2 miesiące bez komputera. Rysunki detali jeździłem drukować 22km.

SZARY CZŁOWIEK Nowy wpis

FIRMA Robud obecnie nie ma nic wspólnego za czasów Kordka który tak naprawdę On rozkręcił i pilnował a Okońscy tylko zbierali śmietankę.Firma Koradex obecnie jest większą i poukładaną firmą która docenia pracowników ,godnie płaci i ich szanuje a nie jak w obecnym robudzie tylko krzyki ,mobbing , wyzysk ,podkładanie dziwnych dokumentów do podpisu - gdzie pracownik ma składać nie prawdę, wieczny problem z urlopami -najlepiej odsprzedać za 1 gr /dniówka , itp Nie polecam pracy tutaj nikomu dopóki nie zmieni się prowadzący -wyzyskiwacz który ma swoich pracowników za FRAJERÓW .

Agnieszka

@encon, czy firma ROBUD sp. zo.o. zmieniła swoją nazwę? Piszesz, że poza nią nic więcej się nie zmieniło. Co masz konkretnie na myśli? Jak przedstawia się firma? Chętnie przeczytamy Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
prawdomówny człowiek

wszyscy znają stary ROBUD , wszyscy wiedzą że to chamstwo złodziejskie pod zmienioną nazwą Łukasza i Wieśka Okońskiego.

prawdo mówny człowiek

encon

Robud zmienił nazwę na e n c o n sp.z o.o. Reszta bez zmian...

czysta

Profesjonalna załogę mieliście i ją na własne życzenie zniszczyliście...wszystkim premie odebraliście ,grube miliony zarabiacie a pracowników za frajerów macie ,na emerytach tylko bazujecie i ich swym rygorem dominujecie...firma ma swe dziwne zasady powiem krótko prezes do wymiany.

admin

„Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony”

małolat

Atmosfera fatalna , przestańcie donosić jeden na drugiego , wazeliniarzy tez nie brakuje , ludzi traktują jak śmieci myślą ze są najmądrzejsi ... Wieczne łamanie przepisów praw człowieka,bhp , prezes traktuje firmę jak by grał w jakąś. Grę na komputerze gdzie motto jej to brak zasad etyki.

plkm

A jeśli na wro1 to jaka wygląda sytuacja? Fajnie by się było załapać, zwłaszcza, ze oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na jakieś premie, więc urozmaicenie pewnie jeste zapewnione. W końcu chcą dbać o pracowników.

Max
@plkm

opamiętaj się....

pepsi

Tak się wsioka BOICIE że go zwolnić nie Umicie ...

jvs

kiedy odwage znajdziecie I rabusia (usunięte przez administratora) br /> Extra premie mu dajecie a fachowcow dolujecie...

Rower

poniżej też są fajne opinie o firmie ( raczej pseudofirmie ) www.ofachowcach.pl/

cargo

to nie jest miejsce dla uczciwych solidnych pracowników niestety ... /przede wszystkim brak kultury: np :budowa radosne (pan w niebieskim samochodzie na budowie ,przeglądający gazety) o konkretach nie ma co pisać szkoda czasu.! Pracowników nie szanujecie ,już niedługo zapierdalać sami będziecie !

E...

Kaziu, a przyznales sie siostrze prezesa ze to ty jej auto Lublynem potraktowales na budowie??? A moze nadal w nieswiadomosci zyje?

dolar

Biegales po Gliwicach I wkoncu sprzedales rusztowania ??masz jeszcze cos do sprzedania ??Panie Kaziku

E...

Pan kazik w robudzie jest bogiem! Dawniej slusazem;)

murarz

ostatni post "podstawiony" w pytaniu występuje podświadoma odpowiedz !!!!!

I.

Chciałbym tu z miejsca pozdrowić Pana Kazimierza poseudo Canada :D Kazik, Ty to jestes gosc! Dalej sie tam utrzymujesz strzelajac z ucha kazdego na około! Jestem pelen uznania!

Pomidor
@I.

W końcu, po tylu latach prawda wyszła na jaw! Panie Kazimierzu, prawda jest taka: jest Pan donosicielem, plotkarzem i pędzlem!! Oliwa zawsze sprawiedliwa!!

Zostaw merytoryczną opinię o ROBUD sp. zo.o. - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROBUD sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w ROBUD sp. zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROBUD sp. zo.o.