ROBUD sp. zo.o.

Gliwice

ROBUD sp. zo.o.

Opinie o ROBUD sp. zo.o.

Agnieszka

Ostatnio wcale nie widać żadnych ofert pracy w firmie ROBUD, czyżby była pełna obsada miejsc pracy? Chciałabym się dowiedzieć czegoś w temacie atmosfery pracy oraz kwestii dodatków płacowych u tego pracodawcy. Zachęcam was do odpowiedzi w tym temacie, nowe komentarze będą dla nas bardzo przydatne.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w ROBUD sp. zo.o.?

SZARY CZŁOWIEK

FIRMA Robud obecnie nie ma nic wspólnego za czasów Kordka który tak naprawdę On rozkręcił i pilnował a Okońscy tylko zbierali śmietankę.Firma Koradex obecnie jest większą i poukładaną firmą która docenia pracowników ,godnie płaci i ich szanuje a nie jak w obecnym robudzie tylko krzyki ,mobbing , wyzysk ,podkładanie dziwnych dokumentów do podpisu - gdzie pracownik ma składać nie prawdę, wieczny problem z urlopami -najlepiej odsprzedać za 1 gr /dniówka , itp Nie polecam pracy tutaj nikomu dopóki nie zmieni się prowadzący -wyzyskiwacz który ma swoich pracowników za FRAJERÓW .

Agnieszka

@encon, czy firma ROBUD sp. zo.o. zmieniła swoją nazwę? Piszesz, że poza nią nic więcej się nie zmieniło. Co masz konkretnie na myśli? Jak przedstawia się firma? Chętnie przeczytamy Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

prawdomówny człowiek

wszyscy znają stary ROBUD , wszyscy wiedzą że to chamstwo złodziejskie pod zmienioną nazwą Łukasza i Wieśka Okońskiego.

prawdo mówny człowiek

encon

Robud zmienił nazwę na e n c o n sp.z o.o. Reszta bez zmian...

czysta

Profesjonalna załogę mieliście i ją na własne życzenie zniszczyliście...wszystkim premie odebraliście ,grube miliony zarabiacie a pracowników za frajerów macie ,na emerytach tylko bazujecie i ich swym rygorem dominujecie...firma ma swe dziwne zasady powiem krótko prezes do wymiany.

„Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony”

małolat

Atmosfera fatalna , przestańcie donosić jeden na drugiego , wazeliniarzy tez nie brakuje , ludzi traktują jak śmieci myślą ze są najmądrzejsi ... Wieczne łamanie przepisów praw człowieka,bhp , prezes traktuje firmę jak by grał w jakąś. Grę na komputerze gdzie motto jej to brak zasad etyki.

plkm

A jeśli na wro1 to jaka wygląda sytuacja? Fajnie by się było załapać, zwłaszcza, ze oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na jakieś premie, więc urozmaicenie pewnie jeste zapewnione. W końcu chcą dbać o pracowników.

Max
@plkm 11.10.2016 14:24

opamiętaj się....

pepsi

Tak się wsioka BOICIE że go zwolnić nie Umicie ...

jvs

kiedy odwage znajdziecie I rabusia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Extra premie mu dajecie a fachowcow dolujecie...

Rower

poniżej też są fajne opinie o firmie ( raczej pseudofirmie ) www.ofachowcach.pl/

cargo

to nie jest miejsce dla uczciwych solidnych pracowników niestety ... /przede wszystkim brak kultury: np :budowa radosne (pan w niebieskim samochodzie na budowie ,przeglądający gazety) o konkretach nie ma co pisać szkoda czasu.! Pracowników nie szanujecie ,już niedługo zapierdalać sami będziecie !

E...

Kaziu, a przyznales sie siostrze prezesa ze to ty jej auto Lublynem potraktowales na budowie??? A moze nadal w nieswiadomosci zyje?

dolar

Biegales po Gliwicach I wkoncu sprzedales rusztowania ??masz jeszcze cos do sprzedania ??Panie Kaziku

E...

Pan kazik w robudzie jest bogiem! Dawniej slusazem;)

murarz

ostatni post "podstawiony" w pytaniu występuje podświadoma odpowiedz !!!!!

I.

Chciałbym tu z miejsca pozdrowić Pana Kazimierza poseudo Canada :D Kazik, Ty to jestes gosc! Dalej sie tam utrzymujesz strzelajac z ucha kazdego na około! Jestem pelen uznania!

Pomidor
@I. 13.09.2016 09:02

W końcu, po tylu latach prawda wyszła na jaw! Panie Kazimierzu, prawda jest taka: jest Pan donosicielem, plotkarzem i pędzlem!! Oliwa zawsze sprawiedliwa!!

sztygar

STOP DONOSICIELOM !! WSTYD że donosi Pan na koleżanki i kolegów Panie Kazimierzu ...

młody

Gazeciarz bzdury piszesz- wypłaty są zawsze wypłacane, poza tym żeby pisze się przez ż a nie rz!

gazeciarz

Istnieje jeszcze ta firma bo mi wypłaty od długiego czasu nie wypłacili telefony cicho strony nie ma.... A mi sie nie chce 80km do gliwic jechać rzeby pocałować klamke

anonim1

Witam może ktoś mi napisać jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w firmie Pana W. co się tam teraz dzieje czy jest chaos czy jest jakaś poprawa?

@anonim1 22.05.2015 13:01

daj sobie spokój. Chyba że oglądałeś 50 twarzy greya i widzisz się na miejscu tej panny pranej pejczem hehe. Poważnie rozważ nawet kontrofertę z biedronki. To lepszapraca i lepsze warunki socjalnei finansowe.

anonim1
@mister1928 27.05.2015 06:32

heh to pewnie dalej rzeźnia jest to kto tam dalej robi?

@anonim1 30.05.2015 11:43

Nie kturzy to są długo, od zeszłego roku. Ja jestem w miare nowy ale nie wiem jak oni tu wytrzymują. Ja spadam

Pracownik miesiąca

Robud banda złodzieji i nic wiecej, jak masz 10.50 na stawce a jestes w szwecji zapomnij ze jakies kokosy nazbierasz :) ALe spokojnie, ROBUD dasie pogrązyc, bojeszcze nikt nie wspominał o setkach kilogramów Eternitu zakopanych na placu budowy w szwecji nie opodal, Stockholmu :) Tak czy owak za pare dni podam dokladny adres gdzie ktos moze sobie zajrzec. I to nie jiest oczernianie zakładu, w sumie po tym tekscie nagle oze przyjechac koparka ktora wszystko zwinie. Wstrzymam sie z opinia az nie wróce do polski. Hasło przewodnie w RObud jest "arbeit macht frei".

@Pracownik miesiąca 04.05.2015 21:41

Hętnie wykorzystam powyższe informacje przeciw tej firmje. Daj tylko znać na huded@wp.pl co i gdzie zalega z tym Azbestem - marsta czy upsala

Leszek

Przepracowałem w robudzie 12 lat wśrud kierownictwa oderwanego od pługa jednoskibowego ciągniętego przez byka gdzieś koło Jasła wśrud hien którzy ograbili część mego życia z pieniędzy . Na końcu dostałem kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w i świni z Czechowic i całej rodziny . O.

anonimg

Witam , jestem obecnie w Szwecji i jest tu porażka więc uciekam stąd jak najszybciej się da bo ta firma ROBUD to jedno wielkie nie porozumienie, tu się ludzi traktuje jak roboty i taka prawda.Ludzie i osoby które to przeczytają to mówię otwarcie nie pchajcie się do tej firmy bo zgnijecie a żyć będziecie w stresie z dnia na dzień tak jak Ja.Pytam się jakim prawem firma odtrąca za bilet samolotem to jest w brew przepisom prawnym taka jest prawda.Dlatego mówię ludzie nie pchajcie się do ej firmy bo jej nawet nie polecam naprawdę,wspomnicie moje słowa,bo bez pieniędzy nie da się tu żyć.

Byly pracownik
@anonimg 19.04.2015 11:07

Mnie tez chcieli do Szwecji wyslac to sie wolałem zwolnic bo z taka firma za granice sie nie warto pchac. A mam pytanie do tych co jeszcze pracuja, jak tam prezesi sie dogadują ? Wojtek i Łukasz sie nie pożarli ?

AB

Do wszystkich przyszłych pracowników i współpracowników! Firma Robud to Oszuści, Złodzieje i Chamy !!! Nie traćcie czasu, ani pieniędzy.

nie daj się w......ać

Witam wszystkich ta firma to jedno wielkie dno jeśli chodzi o Szwecję to odradzam tym bardziej bo pojedziesz i możesz iść żebrać bo ci kasy nie zapłacą a warunki nawet rumun by się nie zgodził z tego co mi wiadomo to teraz szukają głupich do instalacji co,wod,kan nie dajcie się zrobić dają wam zaliczkę a jak już będziecie w Szwecji to was oleją HWD. ROBUD a drugi cwaniak niby wspolólnik Wojtek bo Robud ma z nim umowe a wy będziecie mieli umowę z robudem czyli was wyj........ i tyle szkoda nerwów nie polecam Uwaga na nich''''''

mister1928

A teraz jest jeszcze Partner Construction pana prezesa wojtka. Opinie już są na gowork.

Zostaw opinię o ROBUD sp. zo.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROBUD sp. zo.o.