Elmis Invest Sp. z o.o.
counter
3 3 6 5 1
Antoni Nowy wpis

Jak się Wam pracuje w ostatnim czasie w firmie Elmis Invest? Z tego, co można przeczytać na stronie http://elmis-domy.pl/ firma obsługuje nie tylko lokalny rynek warszawski, ale także takie miasta, jak Jurata i Władysławowo. Czy ktoś współpracował z tą firmą w innych miastach?

Kuba Nowy wpis
@Antoni

A czy prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje? Może szukają budowlańców? Ktoś coś wie?

Administrator Nowy wpis

Od ostatniej opinii związanej z Elmis Invest Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Mariusz Nowakowski Nowy wpis

Dzień dobry. Miałem okazję pracować w tej zacnej instytucji. Polecam. Po wyjściu na wolność po 2 latach zdałem sobię sprawę,ze był to najpiękniejszy okres w moim życiu. Zdałem sobie sprawę,że człowiek nie potrzebuje wolnego czasu dla siebie, jest mu to zbędne a nawet szkodzi. Lepiej czas poświecić firmie.Gdy sie pracuje to się nie wydaje czyli oszczędza. Gdy się pracuje i nie ma czasu dla siebie to się człowiek nie zajmuje głupotami np. spotyka ze znajomymi czyli czas spędza efektywnie i z pożytkiem. Im więcej pracuje mniej potrzebuje zarabiać bo przecież nie wyda bo nie ma czasu moglem wystąpić o obniżkę uposażenia. Oszczędność, pomnażanie oszczędności. Spędzając 15h w firmie już całkiem nie ma się czasu na wydawanie jedynie żona chciała pieniądze na komorne, żłobek,na chleb. Zostawiłem ją zwiększając tym samym oszczędności poświęciłem się do reszty firmie. polecam

Toudi

Doskonale doskonale. Jak u cioci na imieninach. Doskonale doskonale pan ma zawsze rację.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Elmis Invest Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmis Invest Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elmis Invest Sp. z o.o.