ZEFAM

Zielona Góra

Opinie o ZEFAM

hebik

Aha, wiadomo, firma ZEFAM z Nowej Soli, czy jak wolisz z zielonej Góry jest w likwidacji i to nie od dziś, także jak to napisałeś wypada kwiaty składać.

były pracownik

wynagrodzenia co prawda nie windykują, ale komornik zajął cały zakład z maszynami

TOMASZ A

NIE PRZESADZAJCIE I TAK PŁACĄ A NIKT NIE WINDYKUJE WYNAGRODZENIA JEST WOLNE OD ZAJĘĆ

Artur

Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą;/Nie polecam

byly pracownik

największemu wrogowi nie radze tam iść, praca bez zapłaty po 10 albo i więcej godzin, ponadto zegar tyka najprawdopodobniej komornik zabierze wszystko, to nie firma to same długi tam są.

Zostaw opinię o ZEFAM - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEFAM