Komm

Lipka

Opinie o Komm

mort

Witam w mojej poprzedniej opini nastapiło przekłamanie nie 30 tygodni a 3 tygodnie , czyli 15 dni pracy :>

mort

Firma tragiczna, ciągle poszukują przedstawicieli handlowych. Byłem tam na okresie niby próbnym i jeździłem po klientach z synkiem właściciela. Tak wielkiego paniska to nie widziałem na oczy!!! jego wiedza ogranicza się tylko do foli budowlanych. Człowiek nie był wstanie wykazać się u klienta bo Bartus miał non stop coś do powiedzenia. Co ciekawsze baza klientów na dany teren to ok 150 punktów, a z panem "prezesem" byłem może łącznie u 20 z czego w firmie Buma z 10 razy w okresie 30 tygodni. Ani jednego tygodnia nie miałem pracy samodzielnej, w tym okresie nie dostałem nawet telefonu służbowego tylko wszystko załatwial pan Bartus. ja robiłem za szofer synusia właścicieli. Co najlepsze u klientów było tabu, że to syn szefa :> no i najpiękniejsze zarobki: 1000 złotych podstawa + premia od sprzedaży, która była płacona od zapłaconych terminowo faktur. Stanowisko nie handlowiec tylko zwykły sprzedawca. Po okresie szoferowania od tatusia Bartusia usłyszałem, że sie nie wykazałem ŻENADA NIKOMU NIE POLECAM

Zostaw opinię o Komm - Lipka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komm