Centrum-Dach Andrzej Gaj
counter
3 5 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum-Dach Andrzej Gaj?

Olek Nowy wpis

Niepokojące są te informacje. Miałem chęci starać się o pracę.

anonymous

Taoalny bankrut. Przyjmuje zlecenia, ale oboby wplacajace pieniadzie niemaja szans natowar. Czekam na material trzy miesiace i niemam zadnych nadzieii...

Wpłaciłam całą sumę i nie mam nic już 4 miesiące

@anonymous

Pani Renato prosze o kontakt pod nr.781746424 jestem w takiej samej sytuacji trzeba coś z tym zrobić

@anonymous

oszust wyłudza od ludzi pieniądze obiecuje dachy w dobrej cenie będąc totalnym bankrutem

@anonymous

ludzie omijajcie ten cały centrum dach nie dajcie się nabrać Właściciel to OSZUST!! BANKRUT!!! Na dodatek próbuje naciągać dalej kogo się da...

klient Nowy wpis
@anonymous

Czas leci a kasy nie oddaje nad tym Człowiekiem wiszą chmury w kolorze atramentu

Henryk

Szkoda, że tak potoczyła się działalność firmy, ludzi stracili pracę!

klient Nowy wpis
@Henryk

napewno znalezli lepszą chociaż nie muszą brać dalej udziału w tym procederze i naciągać biednych ludzi dla wyrachowanego (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

odzyskam

Wszystkich poszkodowanych proszę o wiadomość na doc1@interia.eu jest możliwość odzyskania pieniędzy, pozdrawiam

Alicja

Wasze dotychczasowe opinie na temat Centrum-Dach nie należą do najlepszych. A może w ostatnim czasie sytuacja w tej firmie nieco się poprawiła? Jeśli ktoś z obecnych na forum chciałby spróbować tam swoich sił, to jest to odpowiedni moment na taką decyzję. Na jednym z ważniejszych portali z ofertami pracy zauważyłam bowiem, że szukają dekarzy i cieśli. Znajdzie się tu osoba, która zdecyduje się na aplikowanie? Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze.

Mar1cin

Złodziejska firma oszust i naciągacz omijać z daleka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddać pieniądze

Renata

Jak byś zapłacił ponad 20 TYS za towar a go nie otrzymał, to chyba byś tak nie pisał. Jak nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.

anonymous

Mury i DACH! to najważniejsze elementy każdego domu/budynku gdy kupujemy pokrycie dachowe ,płacimy umawiamy się na wyznaczony termin a pózniej długo..... po terminie nie dostajemy materiału i widzimy jak mury mokną, niszczeją to żaden pozytyw nie przychodzi do głowy!a te wpisy oddają tylko 1% krzywdy jaką nam klientom się wyrządza!

Klient
@anonymous

Tak, wpłacasz zaliczkę a zamiast towaru dostajesz pismo od komornika.

anonymous

(usunięte przez administratora) Totalny bankrut !!! Naciągacz !!! Ludzie strzeżcie się przed zamówieniem czegokolwiek w tej firmie !!!

John Pol

Informacja z Izby Administracji Skarbowej w Łodzi http://www.lodzkie.kas.gov.pl/documents/3470509/4968606/obwieszczenie+o+licytacji+samochodu+ci%C4%99%C5%BCarowego+Citroen+Berlingo+27.08-30.0

Moje zdanie

Totalne zero facet dno ale karma wraca!!!

@Moje zdanie

Wróci i to bardzo szybko, nawet się nie będzie spodziewał

Renata

Wpłacasz pieniądze a nie otrzymujesz towaru, obiecuję daje terminy i nic

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Centrum-Dach Andrzej Gaj w mieście Wieluń. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum-Dach Andrzej Gaj - Wieluń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum-Dach Andrzej Gaj