Agata Nowy wpis

To jak to jest, bankrut czy nie bankrut?

anonymous

(usunięte przez administratora)Totalny bankrut !!! Naciągacz !!! Ludzie strzeżcie się przed zamówieniem czegokolwiek w tej firmie !!!

Wanda Nowy wpis
@anonymous

Rozumiem, że możesz mieć różne doświadczenia związane z firmą Centrum-Dach Andrzej Gaj. Jednak pomimo tego, że byłeś aktywny na forum jakiś czas temu, muszę zwrócić Tobie uwagę. Obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu i niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych. Zapoznaj się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Każdy komentarz, nawet ten negatywny można wyrazić w sposób kulturalny.

Klientka Nowy wpis
@Wanda

Szkoda że nikt nie weźmie się za całego p. Andrzeja G. bałagan jaki zrobił. Jak można brać pieniądze od ludzi i nie dostarczyć zamówionego przez nich towaru. Niezgodne jest też to że facet nadal nadciąga ludzi, a wcześniejszym klientom wciska kity, podpisuje nic nie znaczące umowy oddania kasy. Mam nadzieję że wyraziłam się bardzo kulturalnie i mój wpis nie zostanie skasowany tylko dlatego że piszę prawdę o dłużnika.

Tomasz Nowy wpis

Czy ktoś ma najświeższe informacje o firmie - szukają ludzi do pracy, czy już nie zatrudniają wcale? Firma działa normalnie?

anonymous

oszust bankrut!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w firmie Centrum-Dach Andrzej Gaj w mieście Błaszki można liczyć na umowę o pracę? Napisz jak wygląda droga kariery u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum-Dach Andrzej Gaj - Błaszki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum-Dach Andrzej Gaj