Budonis Sp. z o.o. Sp.j.

Kępno

Opinie o Budonis Sp. z o.o. Sp.j.

Ja mam :)

Krętacze i oszuści, a na dodatek fałszerze i ludzie pozbawieni zasad. Gdybym miał statek kosmiczny omijałbym tą firmę najlepiej oblatując ciemną stronę księżyca. Dawno na takich krętaczy nie trafiłem. Głównym kłamcą jest sam Prezes. Z ludzi robi durniów, a potem nie płaci. Myśli, że jest nie do ruszenia.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Budonis Sp. z o.o. Sp.j. ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Budonis Sp. z o.o. Sp.j. - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budonis Sp. z o.o. Sp.j.