„BUDONIS” SP. Z O.O.

Lipsk

Opinie o „BUDONIS” SP. Z O.O.

,jhnb
użytkownik zarejestrowany

@Buda i nic (Budonis) czyli rozumeim, że był problem z wypłacalnością i sprawa wyladowała w sądzie? No to powiem ci szczerze ze faktycznie od takiej firmy lepiej trzymac sie zdala, żeby nie było problemów

użytkownik zarejestrowany

Buda i nic (Budonis)

Pracowałem w tej firmie i wiem co się tam dzieje, oszustwo oszustwem pogania. Chcesz faktów to przyjmij się, popracuj 3 miesiące i potem ganiaj po sądach za swoimi pieniędzmi. Zobaczymy jak zmienisz zdanie :)

Pan Prezes

Firma żenada ! tyle w temacie ! oszust

gda

Pan kierownik czy nie wiem kim on jest , jest nierzetelny mówi co innego robi co innego , nie umie pomierzyć a potem pracownicy z firm podwykonawczych maja robic poprawki za darmo , jest to firma któa chce wykorzystać ludzi i zapłacić grosze , umawia się i nie dotrzymuje słowa , facet jest niepoważny , nigdy więcej współpracy z tą firmą.

KM

Witam , na początku wydawała się ok , robiliśmy szybko i sprawnie montaż dla tej firmy , a teraz kiedy budowa skonczona niechce zapłacić obcina spóżnia się itp. Kierownik Pan P . jest kłamca i szuka dziury w całym.

czesiek

Nie polecam nikomu płacą z opuznieniem praca jest nie pewna dziś pracujesz jutro Cię zwolnią,kierownik pan [usunięte przez moderatora]. stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników.

Firma - nie polecam. Tyle w tym temacie. :)

Zostaw opinię o „BUDONIS” SP. Z O.O. - Lipsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „BUDONIS” SP. Z O.O.