Opinie o Cador Consulting Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cador Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cador Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cador Consulting Sp. z o.o. w Gdynia

Czy Cador Consulting Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Orion Nowy wpis

Tak jak sobie opłacisz

Norbert Nowy wpis

Podpowiecie, jak przeprowadzana jest rekrutacja w firmie i na co trzeba zwrócić uwagę?

Jakie wartości są cenione w Cador Consulting Sp. z o.o.?

Figi fago Nowy wpis

Żadne

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Cador Consulting Sp. z o.o.?

O pracę. Firma zatrudnia na pełen etat na podstawie umowy o pracę, chyba że pracownik z własnej woli prowadzi działalność gospodarczą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cador Consulting Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Nina

Myślę, że przy takiej ciszy na forum tylko zadowolenie z pracy jest wytłumaczeniem?

Filip

Może nie jest to ideał ale dla tych którzy chcą pracować i znają się na pracy są zadowoleni !!

Pracownica

Jestem pracownikiem Cador Consulting. Cenię sobie to miejsce za niezwykle przyjazną atmosferę, możliwości rozwoju (szefostwo zgodziło się dofinansować mi szkolenie, które sama sobie wybrałam) ambitny zespół i niezwykłe zaangażowanie do pracy. Owszem są mankamenty: ciężko zaparkować (nawet przyjeżdżając na siódmą - nie, nie trzeba przyjeżdżać tak rano, można nawet na 9, jak się chce), mała kuchnia, a z kantyny na dole zawsze śmierdzi olejem. Ale nie zamienię tego miejsca pracy. Mam wspaniałych współpracowników, od których mogę się uczyć, którzy wprowadzają mnie w świat inżynierii. Każdemu, kto choć przez chwilę ma wątpliwości, to miejsce warte jest czasu. Zarobki są najbardziej w porządku. Można je negocjować, oczywiście wywiązując się z powierzonych obowiązków. Nie odczułam rywalizacji, tylko wsparcie - co jest ogromnie ważne w pracy.

Zuzanna

@Pracownik, poruszyłeś w swojej wypowiedzi chyba wszystkie najważniejsze aspekty pracy w Cador Consulting w Gdyni. Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Czy ktoś z Was także chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Cador Consulting? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Opinie o pracodawcy przeczytałem z ciekawości i po ich przeczytaniu stwierdziłem, że chyba nie o ta firmę chodzi. Sądzę co nie co się zmieniło od czasu tych niepochlebnych opinii. Jestem aktualnie pracownikiem tej firmy. Dołączyłem do zespołu około 5 lat temu. Faktem jest to, że opinia we wpisie użytkownika "Mnie już tam nie ma" jest nie do końca aktualna, przez co nierzetelna. Użytkownik opisuje Prezesa płci męskiej, a od roku bodajże 2008 Prezesem jest kobieta. Pracy jest dużo i dużo jest wyjazdów służbowych. To prawda, zarobki "na start" nie robią wrażenia, natomiast negocjacja podwyżek nie jest walką z wiatrakami, o ile się ma twarde argumenty w postaci rzetelnej pracy. Rozwój ? Wiadomo, że pracodawca chyba w większości firm niechętnie inwestuje w szkolenia. Tutaj też nie ma jakiś ogromnych możliwości rozwoju w postaci szkoleń, jednak przez mój czas pracy dorobiłem się udziału w 14 szkoleniach, w tym również zagranicznych. Tak jak wspomniałem, pracuję tutaj już dłuższy czas i to co mnie tutaj trzyma to przede wszystkim atmosfera. Ludzkie podejście, dobry pakiet medyczny, karta Multisport, lub bilety do kina za grosze i nie tylko pracą się tutaj żyje. Co 3 miesiące organizowane są wspólne wyjścia na kręgle, bilard, do restauracji, a co roku impreza integracyjna. Ostatnia w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Jak widać plusów parę jest, minusy oczywiście tez się znajdą w postaci nadgodzin, kiedy trzeba czasem godzinę, dwie zostać dłużej w pracy, albo przyjść wcześniej i raczej nie jest to rozliczane, chyba że są to całe dnie, np. praca w sobotę, to można odebrać dzień wolny. Brak możliwości wynagrodzenia za nadgodziny. Co do rekrutacji, to aktualnie poszukiwani są przede wszystkim Handlowcy.

Jeszcze jedna kwestia do Pana, co napisał, że firma ledwo "dychwi"...Firma głównie zajmuje się sprzedażą oprogramowania i to właśnie sprzedaż jest jej głównym źródłem utrzymania. Za mojej kariery w tej firmie ani razu jeszcze nie byliśmy poniżej założonego przez producenta planu finansowego na dany rok.

Zuzanna

@Gonzo, skoro jednak chcesz się wypowiedzieć na temat pracy w Cador Consulting do zachęcam do dodania jakichś szczegółów - od czasu dodania poprzednich komentarzy coś się jednak mogło zmienić w firmie, prawda? @Witold, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Cador Consulting czy po prostu z ciekawości? Jakie stanowisko Cię interesuje? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji?

Gonzo

Ledwo dychwi ci co odeszli juz się wpowiedzieli szkoda strzepic więcej języka jeżeli ktoś nie zrozumiał po tylu wpisach .... no coments.

Witold

Czym można wytłumaczyć, że przestaliście pisać? Firma normalnie funkcjonuje?

Mnie już tam nie ma

Pracowałam w Cador ładnych klika lat. Bardzo trudnych lat. Wiele widziałam, wiele słyszałam. Układy układziki, pudrowanie g..na i malowanie trawy na zielono. Mój szef - hmm to dopiero była bajka. Cesarz jak z Kapuścińskiego otoczony świtą "miernych, biernych ale wiernych wazeliniarzy". Nie było warto, straciłam nerwy, zarobiłam grosze. Ostrzegam wszystkich, nie dajcie z siebie serca i nie poświęcajcie życia/czasu dla tej firmy. MASAKRA, szkoleń brak, menadżerowie przypisują sobie najlepszych klientów-Twoich klientów, więc o premii zapomnijcie, zostaniecie natomiast rozliczeni za brak wyników, trudno je mieć po odebraniu możliwości sprzedaży przez pseudo dyrektorka, który wykaże waszą sprzedaż na swoim koncie. Wysokie ceny produktów-trudno wybić się na rynku, zarobki do bani, atmosfera do d...jak szukacie pracy na dłużnej to nie w tej firmie, chyba że chcesz - ciężko pracować a mimo to mało zarabiać, nie oczekując słów uznania za poświęcony czas i włożony wysiłek. Jesteście tylko numerem personalnym, potrzebnym tylko i wyłącznie do tego, aby odebrać wam w odpowiednim czasie ciężko wypracowanych klientów celem wygenerowania dla siebie zysku z Waszej pracy. Nie polecam pracy w tej firmie. Mobbing ze strony prezesa, i jego pieska dyrektora, słabe płace. Praca ponad 8 godzin dziennie to norma i nie płatne ale powszechnie obowiązkowe. Prezes i śmieszni dyrektorzy to święte krowy, którzy stworzyli kilku osobowy pie…nik, wydaje im się że zarządzają korporacją, a tak naprawdę kilkoma pracownikami. Bezustannie będziesz winny za nieudolność zarządzających, którzy zawsze mają rację i podwładnych za nic, są wiecznie niezadowoleni z pracowników. Szkoda zdrowia na tę firmę i tych śmiesznych małych ludzi... Omijać.

Zawiedziona

Zdziwisz i zawiedziesz się.

Fred

ale w jak jej kwestii można się zdziwić? .....

Czadoman

Niestety ta firma to żart,smutny żart;( Opinie w/w są prawdziwe.

Wpieniony

Firma to jakiś straszny żart. Kierownictwo i zarząd to absolutnie niekompetentne osoby. Firma handlowa z absolutnie zerową wiedzą o handlu. Pieniądze żałosne a obietnice o możliwości wyrobienia premii nie mają pokrycia. Nawet jak ktoś ma zapał do pracy to ma się wrażenie, że ta praca jest utrudniana przez głupotę osób decyzyjnych. Dramat. Stanowczo odradzam.

tiger

Potwierdzam wcześniejsze opinie o tej firmie, straszne dziadostwo.

Były

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Pensje głodowe, wymogi olbrzymie, brak perspektyw rozwoju. Szefowie obiecują góry złota nie oferując nic w zamian. Na szczęście już tam nie pracuję. Szkoda marnować czas na tę firemkę.

oNa

Omijać szerokim łukiem, brak perspektyw na cokolwiek. Firma dziad.Obiecują gruszki na wierzbie, nie wywiazują się z niczego.

Zostaw merytoryczną opinię o Cador Consulting Sp. z o.o. - Gdynia

Cador Consulting Sp. z o.o.