Anvix

Kraków

Opinie o Anvix

tomiik

wydaje mi się, że spokojnie można się zatrudnić, ale lepiej pisac przez strone.

Klient

Od lat korzystamy ze szkoleń organizowanych przez Anvix. Firma ta została również polecona przez nas innym współpracującym z nami firmami. Ilość osób zatrudnionych w firmie nie ma żadnego wpływu na jakość szkoleń, które prowadzone są przez trenerów. Szkolenia z których korzystaliśmy były zawsze prowadzone w sposób profesjonalny. Organizacja szkoleń jest przygotowywana przez pracowników zawsze z dużym zaangażowaniem. Zastanawia mnie, czy powyższy wpis umieszczony przez "Anvix" został dodany przez konkurencję czy przez trenera, któremu się nie udało nawiązać współpracy z firmą a może przez niezadowolonego pracownika.

Anvix

Anvix to firma działająca na granicy opłacalności, składa się z 4 osób (małżeństwa Szefów, 1 dziewczyny i księgowej. Zarobki na poziomie najniższej krajowej, 0 premii, o socjalu. Trenerzy może nie najgorsi, ale raczej rzemieślnicy. Anvix to firma dla emerytów, którzy chcądorobić parę groszy a nie dla kogoś kto szuka sensownej pracy

Mała

Bardzo polecam pracę w tej firmie- uczciwy, porządny Szef i miła, rodzinna prawie atmosfera. Uczciwe warunki współpracy, sensowne pieniądze- z powodzeniem można zostać w tej firmie na dłużej.

Zostaw opinię o Anvix - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anvix