PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K.

Komprachcice

Opinie o PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K.

Piotrek

@Marek Zarobki spoko, wypłata do 10go teraz juz byla 9go, pracuje tam dopiero 1,5 miesiaca ale jest okej, przynajmniej narazie.....

Piotrek

po powrocie z Niemiec robię w Baumarze jest dobrze, robota jest, soboty wolne i kasa bardzo dobra, tylko behapowiec czasami wkurza.

Marek
@Piotrek 23.09.2017 18:59

A zarobki w jakich przedziałach i jaka umowa . Zastanawiam się nad zmianą

andrzej

pracowałem w baumarze, chcialem sobie poprawc, koledzy namawiali i zmienilem robote... fianl jest taki ze sprawdzilo sie powiedzenie - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!

zen

Pracowalem na wielu budowach dla roznych firm, nie ma idealnej roboty. W Baumarze przynajmniej placa i na czas

Zostaw opinię o PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K. - Komprachcice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K.