Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział

Krosno

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział

tinko

cześć Wam Jeśli chodzi o oferty prcy z Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział to widziałem , że obecnie nie mają raczej wolnych miejsc, ale często zdarza im się szukać nowych doradców klienta jednak . warto zaczekać?

andrzej

Jestem w Zeto od roku i widziałem różne dziwne rzeczy w tej firmie. Najgorszy fakt, że firma mówi o szkoleniach - w praktyce - jeśli sam się nie douczysz nikt cię nie wyśle na żadne szkolenie. Zła komunikacja między działami, zabieranie klientów, promowanie tych, którzy wyniki osiągają dzięki innym, a nie z własnej pracy. Generalnie dobry przystanek w drodze do kariery, ale nie w Zeto - bo tutaj stoisz w miejscu.

antyszymon

Szymon z pierwszej opinii to boot inicjujący dyskusję - popatrzcie na gramatykę i nie róbcie z Siebie baranów.

marcin

Widać, że piszesz z perspektywy pracownika, ponieważ każdy nawet najlepszy kierownik, przeładowany mało istotnymi zadaniami, w pewnym momencie przestanie dawać rady, na czym ucierpi również komunikacja. Odnośnie rozwoju osobistego - tu muszę zgodzić się, że nie słyszałem w tej firmie o szkoleniach dla Kierownictwa, ani o żadnym awansie np. kierownika na dyrektora. Ale poczekajmy, jak się coś dowiem to na pewno napiszę.

władzio

a to dziwne, ja również pracuję w firmie, tylko ze od 2008 i w tym okresie nie było żadnego Szymona, a jestem pewien, ponieważ dość dobrze się integruje z pracownikami i do obecej chwili pracuję. A co sądze o firmie? w skali od 1 do 6 moge dać 4 za to że pracownicy są mili i tworzą bardzo dobrą atmosferę w pracy, minusem jest fakt rozwoju osobistego, ktorego w zasadzie nie ma. Firma niestety nie rozwijania się, brak inwestowania w nowe strategiczne technologie. Słaby jest również przepływ informacji miedzy poziomami: zwykły pracownik - kierownictwo - zarząd, gdzie widze że kierownictwo w tym łańcuchu kulej i to musi się poprawić bo nie bedzie dobrze. Ogólnie to OK i moge polecić innym.

Zostaw opinię o Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeto-Rzeszów Sp. z o.o. Oddział