Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 201

Rzeszów

Opinie o Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 201

lasuk

Wymagania w tej Agencji @lol wysokie nie są, główną rzeczą, na którą zwracają uwagę to przede wszystkim doświadczenie, trzeba mieć przynajmniej te pół roku pracy za sobą. No ale przynajmniej są do tego szkolenia

Miałeś do czynienia z firmą Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 201 i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 201 - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 201