Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 028

Krosno

Opinie o Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 028

GrzesiekW

Bardzo lubię tę księgarnię. Pracują tam bardzo mili i doświadczeni ludzie. Gdy szukałem książki na prezent bardzo pomogła mi jedna z pracownic, wybrała ze mną świetną książkę! Sam pewnie bym tego nie dokonał. No i ceny w porządku, często coś na przecenie można dorwać :) Polecam.

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 028? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw opinię o Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 028 - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Sp. z o.o. Agencja Handlowo-Promocyjna Księgarnia 028