Bellona S.A.

Opinie o Bellona S.A.

Praca w Bellonie to koszmar!!! Niekompetentni pracownicy i szefostwo, ciągłe intrygi i przede wszystkim atmosfera ogólnego strachu... Boją się tam prawie wszyscy! Ciągłe straszenie pracowników zwolnieniami, bezsensowne zmiany decyzji i brak szacunku dla ludzi - do tego sprowadza się praca tam. Odradzam każdemu (a wiem co piszę). PS. Swoją drogą to warte jest zastanowienia to kto napisał poprzednie opinie skoro wszyscy pracownicy mają zdanie podobne do tego wyrażonego przeze mnie...

Zostaw opinię o Bellona S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bellona S.A.