Marcotrans Mariusz Książek

Opinie o Marcotrans Mariusz Książek

hej

poleam

D.N.O

Firma to totalna porażka, nie polecam, oddając auto do naprawy to licz się z tym że tam zostanie, nie potrafią naprawiać co chwilę wracałem z nowym bądź tym samym problemem. Oskubali mnie co do grosza a auto jak było popsute tak wciąż jest!.

Kumite

Firma jak i szefostwo 4+, 5-. Najlepsza firma transportowa w jakiej pracowałem. Flota, serwis pomoc w trasie, dobra kasa i na czas, naprawdę jak nie w Polsce). Odszedłem z powodu spedytorów-kłamczuchów (jeszcze takich kłamczuchów nie spotkałem w życiu) i sporego dojazdu do pracy. Poza tym polecam.

Zostaw opinię o Marcotrans Mariusz Książek - Kicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcotrans Mariusz Książek