Opinie o Delikatesy Mięsne Prosiaczek w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Mięsne Prosiaczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Mięsne Prosiaczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Mięsne Prosiaczek w Poznań

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Delikatesy Mięsne Prosiaczek? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

WIEM CO Nowy wpis

DAJ SOBIE SPOKÓJ ZDROWIE SIADA

Mariusz Nowy wpis
@WIEM CO

Taka ciężka jest tu praca? Ale jak - pod względem fizycznym, czy bardziej jednak wykańcza psychicznie?

Keke Nowy wpis
@Mariusz

I to i to w sumie ;/

Klient

Firma nieudaczników zamawiasz towar i jedziesz odebrać a tu zonk niewiem kiedy będzie bo Pół towaru nie przywożą

nikola

Parę razy robiłam zakupy w Prosiaczku na Kraszewskiego i na tym się skończyło. Wędliny i gotowe przetwory nie są szałowe w smaku, a ceny zwalają z nóg. Poza tym, w tym sklepie irytowało mnie, że ekspedientki namawiają na zakup innych towarów. "Ale to jeszcze mamy dobre... itp". Wychodzę z założenia, że wiem, po co przyszłam do sklepu i jaki produkt chcę kupić, trąciło to nachalnością. Może ludzie starsi dali sobie wcisnąć kilkaa wędlin, które z początku w ogóle nie mieli zamiaru kupić, ale ja zawsze kilkakrotnie musiałam powtarzać - "Nie dziękuje". Dziwaczny jest też sam system rozliczania. Najpierw mówimy jaką chcemy wędlinę, dostajemy do ręki paragon i już z samym paragonem stoimy do innej kolejki, żeby zapłacić. Po co takie utrudnienia? Czy nie może być jak w każdym sklepie mięsnym - obowiązuje jedna kolejka?

Zoska
@nikola

Wiesz dlaczego tak jest Że muszą polecać ponieważ mają targety do wyrobienia czasami są to kosmiczne ilości które muszą sprzedać w ciągu kilku dni inaczej nie dostaną premi nic fajnego . Pisze z własnego doświadczenia bo też pracuje w sklepie mięsnym i wiem jak to jest.

Edyta

Zapraszam osoby aktualnie związane z firmą Delikatesy Mięsne Prosiaczek do odświeżenia tego wątku nowymi kulturalnymi opiniami! Z wielką ochotą poznamy obecny rozwój tego pracodawcy, kwestie związane z warunkami pracy oraz benefitami również będą tu bardzo pomocne dla wielu użytkowników forum!

Waldi

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie n forum?

Witam niby umówiłam się z kordynatorem na 9 rano w Nakle nad Notecią w sprawie pracy dzwoni mi o 19 że nie no inna ulice i w Bydgoszczy Szwederowo masakra stracić kasę aby pogadać o pracy w innym mieście bo pani koordynator nie pasuje rzenada poprostu nie dziwię się że nie mają pracowników w Nakle nad Notecią ja muszą jeździć na byle jakie ulice 30 km aby porozmawiać o pracy w Nakle .. masakra nie polecam

Edyta

Już dawno nie pisaliście nic o Delikatesy Mięsne Prosiaczek. Jak wygląda teraz sytuacja w firmie? Czy dzieje się coś ciekawego? Jest na forum ktoś zatrudniony obecnie? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy, czy obsada jest pełna?

Hej

Może wystarczy negatywna opinia PUPy? Nie chcieli juz ludzi do pracy tam wysyłać ????

Maryna

Firma w dalszym ciągu istnieje. Firma przebranżawia się na zdrową żywność i restauracje. Może ktoś ma świeższe informacje?

Edyta

@OKI - skąd taka informacja? Czy ktoś z forumowiczów posiada informacje na temat Delikatesy Mięsne Prosiaczek - czy firma nadal funkcjonuje?

as

Wreszcie ta stara czarownica upadla. Pamietaj wiedzmo karma zawsze wraca!!

oki
@as

no gratulacje wreszcie ktoś powiedział prawdę o tej kobiecie podpisuje się pod tym czym mogę- wszystkim, to zła osoba , ten co to napisał to -super gość chcę kontakt ,aby wymienić się wiadomościami o tej kobiecie i jej biznesach , dziwnie są ,a potem ich nie ma w dziwny sposób , a potem znowu dziwny biznes z pracownikami kolorowymi............, w jej mieszkaniu nad dawnym PROSIACZKIEM mieszkają różne nacje dziwne to ..................,

prawda

Jeszcze jedno. Pisałam we wcześniejszym komentarzu, że smak wędlin nie jest rewelacyjny, przynajmniej za taką kosmiczną cenę. Poszukałam trochę w internecie o Prosiaczku i znalazłam wyniki Inspekcji Handlowej z 2011 roku, która skończyła się karą pieniężną dla Prosiaczka. Tak wyglądają naturalne produkty: "...z uwagi na podanie na wywieszce cenowej informacji sugerującej naturalne metody produkcji oraz wprowadzającej w błąd co do składu produktu o treści PRODUKT NATURALNY dla wyrobów wyprodukowanych metodami konwencjonalnymi - zawierających substancje dodatkowe wg deklaracji producentów, tak jak wiele tego rodzaju przetworów mięsnych znajdujących się na rynku, w tym również ofercie handlowej kontrolowanej placówki. " Poza tym dziennikarze powinni się zainteresować Prosiaczkiem, bo w internecie jest pełno opinii pracowników, którzy mówią jak skandalicznie byli traktowani przez właścicielkę.

Kkwiatek
@prawda

Już się zainteresowali dziennikarze,dobrze by było nakręcić jakiś materiał i pokazać w tv.

hihot

ta pani to najpierw powinna wybrać się na szkolenie z bycia uczciwym, nigdzie nie spotkałem się z takim oszukiwaniem klientów jak w tym gó.w.ni.anym prosiaczku !!!! nie dziwię się że padły te sklepy, ludzie nie są gł.upi, nie dają się oszukiwać !

Pani (usunięte przez administratora) ma chyba zbyt wysokie mniemanie o swoich talentach biznesowych. Nic nie było to szło, wszystko jest to nie idzie. Lepszy towar wypiera gorszy i często droższy. Lepszy model zarządzania też.

Lena

Totalna amatorka i robienie czegos na pale. Liczy sie tam kasa, a nie jakosc.. duzo produktow z porzedniego dnia. Pod stolem pajeczyny, a bufetowy nawet nie wie jak zrobic cappuccino czy latte wiec mowi ze nie ma i podaje tylko czarna lub z mlekiem. Polecam isc do pizzeri obok albo na stacje. Nie polecam.. wyglada ze bedzie dobrze, a napedzasz portfel komus kto nie szanuje klienta ( a co dopiero swoich pracowników ).

fuj

Byłem przed chwilą, bo tankowałem i musiałem coś zjeść. Jedzenie nieświeże. Zostawiłem cały talerz. Pal diabli 30 złotych. Jak można tym ludzi karmić. Wstyd!!!

darek

Byłem dziś w green city ekspres jedzenie nie smaczne zimne nie miła obsuga

h

Jedzenie w restauracji green city jest bardzo złe i nie świeże

olga

Pierwsze wrażenie pozytywne, lokal bardzo przytulny, wnętrzne przyjemne. Niestety na tym kończą się pozytywy. Dzień po wizycie w Green City dostałam zatrucia pokarmowego. Stawiam na nieświeże mięso w pierogach... Nieprzespana noc i cały dzień w łóżku sprawiły,że nieprędko tam wrócę.

df

@ttt jesteś pewien że tak jest? poza tym na jakim stanowisku jest takie wynagrodzenie o jakim tutaj napisałeś? bo to az trochę dziwne jest jednak ..

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Mięsne Prosiaczek - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Mięsne Prosiaczek?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Mięsne Prosiaczek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Mięsne Prosiaczek
1.5/5 Na podstawie 140 ocen.

Delikatesy Mięsne Prosiaczek