Opinie o Casus Sp. z o.o. w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Casus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Casus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Sp. z o.o. w Grudziądz

Mloda

A czy ktoś z Was pracował dla Casus na umowę o dzieło, która wyrokiem sądu została przekształcona w umowę zlecenie? Czy od Was Casus też żąda zwrotu składek zus?

Lidia

Widzę, że nadal nie otrzymaliście swoich wynagrodzeń od Casus. Czy planujecie podjąć w tej sprawie jakieś konkretne działania zmierzające do zakończenia jej z pozytywnym dla Was rezultatem? Proszę o dalsze monitorowanie tej sytuacji na forum.

Lidia

@Zawiedziona, od czasu Twojego wpisu minęło kilka dni, czy ta sprawa dalej stoi w miejscu? A firma Casus poczyniła kroki, które sugerują wyjście z sytuacji? Zapraszam Cię udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się najnowszych wieści.

Rozzalona
@Lidia

Mi również nie płacą, wiszą mi od lutego pieniądze kpina. A teraz telefon wyłączony.

Matematyczka
@Rozzalona

Ja również nie mam wynagrodzenia od lutego i nie wiadomo kiedy wypłaca. Ta sama śpiewka od kilku lat.." nie ma szefa"... "Nie ma pieniędzy" . robią z ludzi wykształconych debili...chamstwo straszne!

Zawiedziona

Firma niewypłacalna.Nie płacą nauczycielom od grudnia a jest maj 2018 .Nikt nie wie kiedy zapłacą a prezes nic sobie z tego nie robi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casus Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Lidia

Dostrzegam tu wiele nowych komentarzy z tego roku, proszę napiszcie świeże opinie dotyczące kwestii obecnego zatrudnienia i warunków pracy w firmie Casus. @Cela czy twój problem z tym pracodawca został na te chwilę rozwiązany? Zachęcam Cię do napisania kolejnego komentarza w tym wątku, będzie on niezwykle pomocne dla innych.

pol

Hej, a wiadomo jakie są teraz zarobki? Podobno jest u nich szansa na odpowiednie premie do zarobków.

Freund
@pol

Nadzieja matką głupich

Anka

Pracuję dla innej prywatnej szkoły i jest podobnie .. Duże opoźnienia w płatnościach wynagrodzeń ! może to problem całego prywatnego szkolnictwa ?? Podobno państwo płaci szkole tylko za uczniów, którzy uzyskali 50% frekfencji w miesiącu :( a z tym jak wiadomo w szkołach dla dorosłych jest słabo.

Cela
@Anka

A co mnie to obchodzi .Zgodnie z umową mają zapłacić w ciągu 30 dni. Jak mam zapłacić za prąd to później mam odsetki a oni nie płacą za opóźnienia.

Jacek

To (usunięte przez administratora) . Nie płacą na czas i nie odbierają telefonu.

Nadine

Pracowałam w tej firmie od kwietnia. Do dzis nie mam wynagrodzenia. Tel nie odbierają. Straciłam tylko czas i pieniądze na dojazdy. Oszuści.

ehhh
@Nadine

ja dzisiaj dostałam od nich PIT 11 na email, tyle, że nigdy wynagrodzenia nie dostałam

Big Ben
@ehhh

Musiałaś zaznaczyć w Kwestionariuszu do umowy

Jest listopad nie otrzymałam wynagrodzenia za czerwiec. Przez 4 lata nigdy nie otrzymywałam pensji na czas. Pisma przedsądowe pomagały jednorazowo. Nie polecam firmy.

Lidia

@Nadinedaj znać, jeśli uda Ci się wyjaśnić tą sytuację i otrzymać zaległe wynagrodzenie. To będzie ważna informacja dla osób, które będą szukać opinii o tej firmie w przyszłości.

Lidia

@Ankarozumiem, że Twoja opinia dotyczy zupełnie innej firmy. Czy też może miałaś również doświadczenia z pracy w Casus? Chętnie dowiemy się również więcej o aktualnej sytuacji w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Czy dalej występują opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń?

nabrana

Dałam się nabrać na udział w komisjach egzamin maturalny - straciłam czas i paliwo - pieniędzy nie ma do dzisiaj. Nie polecam!

Koko

Fatalna firma ciągle zaległości z płatnościami

MD

Kpina szanowny pseudo prezes jeździ na wakacje a mi zalegają z pensją od lutego. Traktują ludzi jak gorszą kategorię zero kontaktu czy jakiejkolwiek informacji. Jeżeli ktoś lubi prace charytatywną to jak najbardziej nabijajcie kabzę prezesowi. (oddział Nowa Sól)

Cy..... oddawaj moją kase

do dzisiaj nie mam wynagrodzenia od maja

nick

@ kokos - nie płacenie to naprawdę mały minusik? najbardziej pokrzywdzeni będą słuchacze bo nauczyciele odejdą z firmy która jest niewypłacalna. We wrześniu się okaże że nie ma kto uczyć!

bolo
@nick

Teraz już telefonów nie odbierają.....

wieloletni pracownik tej firmy

co ty za bzdury piszesz "Nick"? czy nie jesteś czasem managerem tej firmy? i próbujesz ją wybielić? w tej firmie coś się podziało nie tak i ma ona od kwietnia zaległości w wynagrodzeniach!!!!!!

ono

Witam nigdy nie miałam zastrzeżeń do pracy i firmy. Zawsze byli wypłacalności bo od 2010 roku nigdy nie zalegano z wypłatami. Niestety od kwietnia wszystko się zmieniło. W lipcu zapłacili za kwiecień. Zaczął się sierpień a nauczyciele nie mają pieniędzy za maj. Sekretariat nic nie wie...Dzwoniąc do centrali do księgowości nie uzyskujesz informacji. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się czy od września zdecyduję się na pracę.

Racibórz
@ono

zgadza się od kwietnia nie płacą, coś się w tej firmie porobiło nie tak! Ja od września do pracy nie wrócę, chyba że zapłacą zaległe pensje (oddział Racibórz).

wbek

Ta firma to czyste kpiny z pracownika. Za egzaminy maturalne i egzaminy zawodowe nie płacą mi od roku. Trzymajcie sie jak najdalej od niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Sp. z o.o. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Casus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Casus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Legionów 57A
    86-300 Grudziądz