Casus Sp. z o.o.

Grudziądz

Opinie o Casus Sp. z o.o.

Ania

Jest listopad nie otrzymałam wynagrodzenia za czerwiec. Przez 4 lata nigdy nie otrzymywałam pensji na czas. Pisma przedsądowe pomagały jednorazowo. Nie polecam firmy.

Lidia

@Nadinedaj znać, jeśli uda Ci się wyjaśnić tą sytuację i otrzymać zaległe wynagrodzenie. To będzie ważna informacja dla osób, które będą szukać opinii o tej firmie w przyszłości.

Nadine

Pracowałam w tej firmie od kwietnia. Do dzis nie mam wynagrodzenia. Tel nie odbierają. Straciłam tylko czas i pieniądze na dojazdy. Oszuści.

Lidia

@Ankarozumiem, że Twoja opinia dotyczy zupełnie innej firmy. Czy też może miałaś również doświadczenia z pracy w Casus? Chętnie dowiemy się również więcej o aktualnej sytuacji w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Czy dalej występują opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń?

Anka

Pracuję dla innej prywatnej szkoły i jest podobnie .. Duże opoźnienia w płatnościach wynagrodzeń ! może to problem całego prywatnego szkolnictwa ?? Podobno państwo płaci szkole tylko za uczniów, którzy uzyskali 50% frekfencji w miesiącu :( a z tym jak wiadomo w szkołach dla dorosłych jest słabo.

nabrana

Dałam się nabrać na udział w komisjach egzamin maturalny - straciłam czas i paliwo - pieniędzy nie ma do dzisiaj. Nie polecam!

Koko

Fatalna firma ciągle zaległości z płatnościami

pol

Hej, a wiadomo jakie są teraz zarobki? Podobno jest u nich szansa na odpowiednie premie do zarobków.

MD

Kpina szanowny pseudo prezes jeździ na wakacje a mi zalegają z pensją od lutego. Traktują ludzi jak gorszą kategorię zero kontaktu czy jakiejkolwiek informacji. Jeżeli ktoś lubi prace charytatywną to jak najbardziej nabijajcie kabzę prezesowi. (oddział Nowa Sól)

Cy..... oddawaj moją kase

do dzisiaj nie mam wynagrodzenia od maja

nick

@ kokos - nie płacenie to naprawdę mały minusik? najbardziej pokrzywdzeni będą słuchacze bo nauczyciele odejdą z firmy która jest niewypłacalna. We wrześniu się okaże że nie ma kto uczyć!

bolo
@nick 10.08.2016 08:18

Teraz już telefonów nie odbierają.....

wieloletni pracownik tej firmy

co ty za bzdury piszesz "Nick"? czy nie jesteś czasem managerem tej firmy? i próbujesz ją wybielić? w tej firmie coś się podziało nie tak i ma ona od kwietnia zaległości w wynagrodzeniach!!!!!!

ono

Witam nigdy nie miałam zastrzeżeń do pracy i firmy. Zawsze byli wypłacalności bo od 2010 roku nigdy nie zalegano z wypłatami. Niestety od kwietnia wszystko się zmieniło. W lipcu zapłacili za kwiecień. Zaczął się sierpień a nauczyciele nie mają pieniędzy za maj. Sekretariat nic nie wie...Dzwoniąc do centrali do księgowości nie uzyskujesz informacji. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się czy od września zdecyduję się na pracę.

Racibórz
@ono 01.08.2016 18:10

zgadza się od kwietnia nie płacą, coś się w tej firmie porobiło nie tak! Ja od września do pracy nie wrócę, chyba że zapłacą zaległe pensje (oddział Racibórz).

wbek

Ta firma to czyste kpiny z pracownika. Za egzaminy maturalne i egzaminy zawodowe nie płacą mi od roku. Trzymajcie sie jak najdalej od niej.

Xzzzx

Oddział Oświęcim również do tej pory nie dostał wynagordzenia za prace. Czekać tyle na swoje wynagrodzenie tożto kpina. Nie polecam.

martii

Potwierdzam, wypłaty od kwietnia w dalszym ciągu nie ma, a jutro już wrzesień!! I doprosić się nie można. To jest jakaś kpina a nie firma. Nie polecam pracy w tej pseudo szkole.

belfer3

Potwierdzam - wypłaty wynagrodzeń nigdy nie wiadomo kiedy lub wcale. Każdy uczeń cenny nawet jeśli nic nie rozumie i bardzo nie wie po co przyszedł głownie po zaświadczenie.Zarządzanie - parodia. Dobra rada - unikaj zatrudnienia w tej szkole!!!

ja

Bzdura!!!! ... Kasa NIGDY nie była na czas. Merytoryczna i organizacyjna BYLEJAKOŚĆ wyłazi tam wszędzie. To jest produkcja ludzi ze średnim wykształceniem ... niestety na siłę. Naginanie dokumentacji jest powszechne. W końcu liczy się sztuka, bo za sztuką idą pieniądze czyli dotacja :(. Stawki dla nauczycieli to ok 24zł brutto za 1h pracy w weekend. Do tego totalny chaos jeśli chodzi zarządzanie szkołą.

Toruń

Pracuję dla LO twój Szkoła juz od 10 lat i nigdy nie czekałam na wynagrodzenie! Jestem przekonana, że te obraźliwe rzeczy wypisuje konkurencja! Jak tak można psuć komuś opinie?!

też belfer

Nie płacą na czas, zwodzą, udają itp. Ten pan Kubala, szef Casusa, to jakiś niezły hochsztapler. Pozakładał do cholery różnych firm, wszystkie wykazują stratę, a ich aktywa bez przerwy rosną. Sama szkoła - zgroza. Udawanie nauki, frekwencja niżej, niż 50%, nauczyciele robią ją post factum. I jeszcze obniżają płacę. Jak musisz - pracuj - jak chcesz trochę dorobić - omijaj z daleka.

on

Tragedia. Pod każdym względem. Nauki. Poziomu. Pracy. Zachowan. Dlugo by wymieniac. Szczerze mówiąc, wstyd pracować w tej firmie. Poziom żenujący. Smutne, że to jeszcze istnieje...

Mika

Ja byłam nauczycielem z ponad 3-letnim stażem w firmie Casus. Ciekawe, że u Ciebie - belfer - wynagrodzenie nie stanowi problemu w tej firmie, podczas gdy dla wszystkich innych nauczycieli stanowi - wynagrodzenia dla całej kadry wypłacane są w tym samym czasie, z tym samym poślizgiem albo wcale. Dla wszystkich! No cóż, Ty zapewne jesteś wyjątkowy. Może faktycznie masz rację - nie rozpisuj się, bo nie ma o czym. Jestem tylko ciekawa, gdzie jest twoje sumienie. A Twój post w rzeczy samej wskazuje, że belfrem nie jesteś. Bo gdybyś był, to byś wiedział jak jest i nie kpił sobie. Tania żenada, daj spokój.

belfer

Witam Może i ja odniosę się w kilku zdaniach na temat firmy Casus. Jestem nauczycielem z trzyletnim stażem w Twojej Szkole i przyznam, że temat finansowy nie stanowi problemu. Wynagrodzenie miałem i mam na czas !. Co do kwestii straszenia przez kogo rzekomo? Może przedmówca pomylił pracodawcę. Nie będę się rozpisywał. Powiem krótko z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę, nie tylko jako dodatkowe źródło dochodów dla "starszych kolegów, koleżanek" stażem ale również dla młodych absolwentów którzy rozpoczynają swoją pracę. Współpraca przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze.

Baca
@belfer 07.07.2014 12:55

Pracujesz albo jako nauczyciel, albo ktoś kazał Ci wpisać pozytywny komentarz, albo jesteś z rodziny. Nieterminowość płatności, nie tylko pensji nauczycielom, ale i kontrahentom za współpracę byłaby legendarna, gdyby więcej takich informacji się pojawiło w necie. Pracowałem w firmie, która miała wątpliwą przyjemność współpracy z Casusem i inną firmą, której prezesem był ten sam człowiek. Doprosić się o kasę to nieomal cud. Ciągle jakieś tłumaczenia, ciągle rozmowa z kim innym, bo przecież ile może jeden pracownik tej firmy się tłumaczyć za kogoś, to odbiera ktoś inny, że niby nic nie wie, ale sprawdzi. Dziwię się, że ktokolwiek chce z nimi współpracować. Pewnie to kwestia takich czasów - lepiej mieć jakąś kasę po dwóch czy więcej miesiącach, niż nie mieć jej wcale.

Lu

Casus sp. z o. o. jest centralą LO Twoja Szkoła - technikum. Nie płaci na czas, przeciąganie trwa 1-2 miesiące. Interwencje telefoniczne nic nie dają: na okrętkę można słyszeć, że nie przesłano im jakichś pieniędzy na czas, albo że pieniądze już są przygotowane do wysyłki..., że powinny już być do końca tygodnia... tylko że ich nie ma. Po testach cierpliwości można w końcu dostać...niepełną wypłatę! Z osobą odpowiedzialną za podejmowanie decyzji finansowych kontaktu nie ma, jest to jakichś tajemniczy fantom, który z nieznanych powodów nie może podejść do telefonu i się wytłumaczyć. Nauczycieli jednak na zebraniach nie omieszkuje się straszyć, aby jak najwięcej uczniów przepuszczali i nie podcinali gałęzi na której siedzą... Prawda jest taka, że nie trzeba było defraudować pieniędzy, choćby w Tychach - wtedy pieniądze na wynagrodzenia dla nauczycieli i pracowników sekretariatu znalazły by się na czas i w pełnej kwocie! Zapraszam do zapoznania się z dokumentem pokontrolnym: [usunięte przez moderatora]Paranoja, kpiny i debilni ludzie. Jeśli chcesz nie mieć wynagrodzenia, to polecam tą firmę! Jeśli byłaby taka możliwość, to firmę oceniłabym na mniej niż zero!

Zostaw opinię o Casus Sp. z o.o. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casus Sp. z o.o.