Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o.

Opinie o Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o.

praktykant

Bardzo dobra firma. Wynagrodzenie oraz benefity bardziej niż przyzwoite, miła atmosfera oraz wygodna lokalizacja. Polecam :)

były

Zdecydowanie polecam:) chętnie bym wrócił.

Zostaw opinię o Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o.