Mapa sp. z.o.o.

Opinie o Mapa sp. z.o.o.

geodeta

Pracowałem dwa lata. Pazernośč na kasę szefowej jest chora. Nie zna się na robocie totalnie. Wszystko co zarobią ładują w stadninę koni. Zero inwestycji w firme czy w sprzęt. Sami na własne zyczenie potracili najlepszych fachowców. Jak ktoś chce popracować w geodezji to niech zmieni zawód póki czas. Wypłaty to jakaś totalna bajka na której zna sie tylko szefowa. Szef ma mało do powiedzenia chodz tylko On siedzi w tej geodezji. Córka to zna się ale na sianie dla koni, co wygląd Jej potwierdza. Radzę omijać szeroki łukiem dla geodetów jak i klientów.

geoge

Pracodawca nierzetelny, bardzo nie słowny. dziwne formy płatności, do tego terminowość pozostawia dużo do życzenia. Bardzo nie polecam, pracowałem w kilku firmach ale ta jest najgorsza

Zostaw opinię o Mapa sp. z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mapa sp. z.o.o.