Mapa sp. z.o.o.
1 2 4 5 1
Geodeta Nowy wpis

2019 - BEZ ZMIAN. Omijać szerokim łukiem.

Tak1Nie
Emilia Nowy wpis
@Geodeta

Możesz napisać w jakich inwestycjach i projektach geodezyjnych bierzecie udział jako firma? Twój wpis zapewne odnosił się do tego sprzed kilku lat, gdzie mowa o braku inwestycji w narzędzia i pracowników, dlatego jestem ciekawa jaki rodzaj prac prowadzicie.

TakNie
geodeta Nowy wpis

Pracowałem dwa lata. Pazernośč na kasę szefowej jest chora. Nie zna się na robocie totalnie. Wszystko co zarobią ładują w stadninę koni. Zero inwestycji w firme czy w sprzęt. Sami na własne zyczenie potracili najlepszych fachowców. Jak ktoś chce popracować w geodezji to niech zmieni zawód póki czas. Wypłaty to jakaś totalna bajka na której zna sie tylko szefowa. Szef ma mało do powiedzenia chodz tylko On siedzi w tej geodezji. Córka to zna się ale na sianie dla koni, co wygląd Jej potwierdza. Radzę omijać szeroki łukiem dla geodetów jak i klientów.

Tak2Nie1

geoge

Pracodawca nierzetelny, bardzo nie słowny. dziwne formy płatności, do tego terminowość pozostawia dużo do życzenia. Bardzo nie polecam, pracowałem w kilku firmach ale ta jest najgorsza

Tak2Nie1

Zostaw opinię o Mapa sp. z.o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie