EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

miły

przed kilkoma dniami wygasło ogłoszenie na pracuj.pl na przedstawicieli handlowych w 5 regionach, poczekaj kilka dni to odświeżą. jeśli interesuje cię praca w EGA to może sobie odpuść i poszukaj lepszego pracodawcy, chyba że naprawdę jesteś pod kreską i poratuje cię praca na 3 m-ce bo po takim czasie będziesz miał już dość. powodzenia

loki

I ta nowa kierowniczka, ludzie techniki sprzedaży cukierków -pikujemy w dół

d .y.r.o. majstersztyk

Jeszcze raz ty na mnie napiszesz małpiszonie !!! No NO NO bĘDZIE PO PREMII i cały tydzień będziesz jeżdził z menagerem

miły
@d .y.r.o. majstersztyk

hhehehehe w tej firmie nie ma menagerów tylko menagiieerowie i ogólnie chaos i niekonsekwencja w działaniach. Serdecznie NIE POLECAM !!! Pozdrowienia dla dziewczyn i chłopaków pracujących na telefonie (chyba jedyni normalni ludzie w tej firmie)

Obserwator

Kierownictwo i szef to by chcieli żeby robić mega obroty bez wyjeżdżania z domu. Oni nie mają pojęcia o handlu. Marny towar i rabat. Na tle konkurencji wypadają słabo. Największym bucem to jest Brzęcki który nie ma własnego zdania tylko ślepo wykonuje polecenia Ślusarczyka - niby dyro w za krótkich spodniach. Omijać tę firmę szerokim łukiem chyba że ktoś chce zdobyć pierwsze szlify jako PH. Najgorsze jest to że firma ma swoich dystrybutorów a ty jako PH nie masz możliwości ani szansy aby klientowi dać taki rabat jaki dostaje od dystrybutora. Chora polityka, chora firma, chora kadra menadżerska. tak naprawdę to do tej pory nie wiem kim w tej firmie jest Brzęcki...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

riki

lenie na lezaki a nie do pracy

rikitiki
@riki

Od roboty to są woły i matłoy a cwaniaki na leżaki i kasę liczyć

jozin

W Edze pracowałem trochę czasu.Szefostwo było w porządku.Problemy zaczęły się gdy stery przejął jeden niby zarządzający dyrektor.Cieniutki merytorycznie ale cwany niesłychanie.Dokoptował sobie paru menagerów ,kierowników i nie wiadomo kogo jeszcze również bez pojęcia o pracy w terenie.Bajkopisarze na których trzeba było zap...ć.podziękowałem i jestem szczęśliwy.

Obserwator

Przepracowałem w firmie Ega 8 miesięcy. Dostałem tylko jeden telefon z góry. Było wszystko fajnie aż pewnego dnia ni z gruchy ni z pietruchy w sobotę przyjechał kurier i przywiózł mi wypowiedzenie. Omijać tę firmę szerokim łukiem. Razem ze mną poleciały 2 osoby. Mała firma z dużym ego i gównianym towarem. Pracowników zwalnia na poziomie firmy garażowej. Dyrektorzy nie mają bladego pojęcia o handlu.

Rafi

No i właśnie. Co kto lubi. Pracowałem w Covalu za 2000 netto plus 3% od obrotów. Do tego dochodziły nagrody za konkursy. Czasem w miesiącu miałem 5000 z górką , ale atmosfera była fatalna. Non stop telefony, jakieś dzienne limity, bo "własnie wszedł towar , i macie sprzedać po 50 szpadli , inaczej telefon do szefa ( gbur i świnia jakich mało ) . Teraz pracuję w EDZE. Przez cały miesiąc ani jednego telefonu "z góry". Mam ponad 90% zatowarowania i nie muszę udawać idioty przed klientem. Zamawiam online, czego nie ma , mówię. Renault Clio- 2011 rok, jedzie spokojnie , bez szaleństw, ale to dobrze, 21 pkt. wyłapać można bardzo szybko. Mam spokój ducha , śpię jak niemowlę i to jest dla mnie najważniejsze. A kasa? Mi się zgadza.

Weteran
@Rafi

Następny nowy pracownik - optymista. Takich w tej firmie przewinęły się całe tabuny. Aż biedak się ślini żeby przypodobać się Dyrekcji. Bo przecież Dyrekcja dokładnie się orientuje kogo w ostatnim czasie zatrudniła z Covala. Czekamy na kolejny wpis Rafi-optymisty za kilka miesięcy gdy zostanie rozliczony bardzo dokładnie za swoją sprzedaż.

Były kolega
@Rafi

Kolego Rafi jak tam po 4 miesiącach pracy. Właśnie w dniu dzisiejszym ukazało się na twoim rejonie ogłoszenie rekrutacyjne na twoje miejsce. Co dalej z twoją karierą ???. Powrót do kolegów z Covala przecież jest zamknięty.

@Rafi

W EGA też są dzienne limity sprzedaży np: szpadli. Tylko że Ciebie już to nie dotyczy. Twoje dni w EGA są już policzone od momentu ukazania się ogłoszenia na PH na Twoim rejonie. Przykro mi...

gość

Czy wie ktoś jak wygląda tam praca magazyniera? Ukazało sie ogłoszenie i jestem ciekaw jak tam jest z umową o prace, wynagrodzeniem czy czasem pracy a nie wspomne o atmosferze..

Alonso

Jakie średnie zarobki są w tej firmie? Może ktoś się określić? Bo to co kolega powiedział te 2,2 netto to jakiś żart jak na tą branżę? Przewidują jakieś zatrudnienia na Wielkopolskę jeszcze? Ktoś coś wie może?

ktoś

Najlepszą reklamą jest to iż odchodzą z tej firmy osoby które pracowały po kilka a nawet kilkanaście lat , zapytajcie każdego kto pracuje dłużej niż trzy lata co się zmieniło na lepsze , jaka jest atmosfera a wtedy sami podejmujcie decyzje o pracy .

musk

powyższa opinia to jest chyba jakaś autoreklama. Samochód jest ale używanie płatne i to nie mało. (usunięte przez administratora) Pomimo wielu lat na rynku jakimi się chwalą to bardzo powolny rozwój, pomoc ze strony firmy znikomy.

EDZIU

firma fajna nienormowany czas pracy wiadome swoje musisz robić 8h import własny produkty krajowej produkcji niemieckiej szeroki asortyment jak komuś chce się robić to i zarobi Samochody nie stare clio III IV z TURBODOŁADOWANIEM !! NIE SPOTYKANE OKOŁO 100KM POD MASKĄ PRZECIĄG W BIAŁY DZIEŃ Wypłacalni nawet ubezpieczenia płacą .tel do wyboru jakim się kto umie posługiwać internet z dodatkową anteną do tego tablety 13-stka jak u gurników pełny socjal ąż po grabaża . Ludzie jak się komuś nie chce robić to niech nikogo nie naciąga na koszty .

Weteran
@EDZIU

Widać kolejny wpis młodego pracownika. Chciałbym zobaczyć wpis tego samego Edzia po okresie próbnym. Pozdrawiam wszystkich innych.

jahoo

nie pracować w tej firmie....

jahoo

NIE NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE.

rookie
@jahoo

"nie nie nie" oznacza że NIE wymieniają ph, czy może że NIE pracować w tej firmie? Bo różnie można interpretować....

rookie

Wyszło 9 ogłoszeń na różne województwa, czy to oznacza wymianę kadr ph?

kris

Możecie napisać coś więcej , jak wygląda to na woj. Pomorskim , widzę dużą rotację na tym regionie . Jakie narzędzia peacy dają , a zwłaszcza auto , pytam się ponieważ jedna z konkurencyjnych firm daje sprintera z towarem za który jesteś odpowiedzialny , jak się o tym dowiedziałem to wstałem i podziękowałem i podarłem umowę .

ktoś

Jakie obroty są realne do zrobienia? Czy sprzedają do sieci a jak tak to do jakich? Pisaliście ze auta to Renault Clio tylko której generacji;-)

lol,o

wymień kolego chociaż jeden produkt produkowany przez EGA. obce marki +import głębokiego chinczyka. Premium lepsza półka.

Zostaw merytoryczną opinię o EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA