Redet S.A.

Opinie o Redet S.A.

krzyk

Firma Redet S.A. nie płaci należności swoim kontrahentom, nijak mają się wezwania do zapłaty sporządzane przez samym wierzycieli. Niezbędne jest korzystanie z firm windykacyjnych, dopiero wówczas dokonują płatności. Niemniej jednak powoduje to wydłużenie okresu płatności i dodatkowe koszty. Nie polecam współpracy z nimi.

Kierownik

ET Logistik i Redet mają jeszcze jedną spółkę - TRANS4, więc kolejne pole do popisu..

Francuz

Redtrans = ET Logistik. Ludzie uwazajcie bo nie placa i to nie jest klamstwo!! Nie tylko ja sie o tym przekonalem.

mmx112

Redet to spolka corka ETLogistik, czyli firmy z dlugami po pachy!! Odradzam wspolprace. Spoznienia z przelewami to standard u nich, ale nie płacenie w ogole to ich specjalnosc!!

Zostaw opinię o Redet S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redet S.A.