Mar-Trans Usługi Transportowe

Opinie o Mar-Trans Usługi Transportowe

jj

Zarzynacz kierowców.

falas

nie rozumiem tej opinii, gościu napisał jak jest, ja też wiele dobrego słyszałem i przede wszystkim na + jest stabilność zatrudnienia

J-J

powiedz co bierzesz wezmę to samo

gangster

Witam pracuje tam już ładnych parę lat i jest ok. nie jestem numerem tak jak to w innych firmach zgrana ekipa i fajna atmosfera , sprzęt nowy a nie jakieś stare graty, z szefem można zawsze pogadać, zarobki tez dobre i na czas

love

zgadzam się sam tam pracowałem niby weekendy na bazie ale zapomina powiedzieć że to w sobotę się jest na bazie a w niedziele już wypad

Generał

stasio nie pracowałeś w tej firmie a wypowiadasz się skoro taka wspaniała firma to zatrudnij się w niej sam a nie kogoś na minę wpychasz.Płaci od frachtu lecz nie ma możliwości zobaczenia za ile ten fracht.Po powrocie z trasy robisz za mechanika za frajer!!!

Zostaw opinię o Mar-Trans Usługi Transportowe - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Trans Usługi Transportowe