Opinie o Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. w Dębno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. w Dębno

Lilka Nowy wpis

Niedługo miesiąc minie odkąd pojawiła się tamta oferta dla pracownika biurowego. Jest tu może ktoś kto był na rozmowie albo już pracuje? piszą, że to nabory ze względu na rozwój, zastanawiam się czy na miejscu z tego stanowiska awans też jest możliwy?

Monika Nowy wpis
@Lilka

W odpowiedzi na to pytanie: oferta nie jest już aktywna. Zatrudniliśmy 2 osoby na to stanowisko a z trzecią trwają negocjacje.

Kandydatka Nowy wpis
@Monika

Co do tych wspomnianych negocjacji dla pracownika biurowego można mieć na myśli rozmowę dotycząca ostatecznej stawki? Zastanawiałam się właśnie już wcześniej czy doświadczenie może już na samym początku ją regulować. Nie ma więc okresu próbnego?

cosmo Nowy wpis

Szybka dostawa, ładne sadzonki. Polecam

zastanawiam się z kim będzie przeprowadzana rozmowa na pracownika biurowego z językiem niemieckim? niedawno ją dodano i nie mam do końca pewności jakiego poziomu potrzeba by był sens się umawiać. Nie doprecyzowano tego. cala rozmowa będzie po niemiecku?

Widziałem starą ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego, niestety ta już wygasła z rok temu. Zastanawiam się, czy aktualnie jest szansa na pracę dla handlowca. W ofercie napisali, że na wynagrodzenie składa się podstawa plus premia za realizację planów. Podstawa ile wynosi, ktoś wie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie polecam!!! Jak piszą po niżej atmosfera toksyczna, zwalniają ludzi bez podania przyczyny wystarczy nie podpasowac nowej "pseudokierowniczce". Kiedyś jedna z najlepszych firm i pracodawców w Dębnie stała się dramatem od kiedy owa Pani próbuje rządzić. Ludzie się zwalniają sami albo ich zwalniają bez powodu. Szkoda czasu gorzej trafić nie można

Agnieszka Larix
@Anonim

W kontekście ostatnich 12 miesięcy zostały zwolnione dwie osoby, które jasno wiedzą o przyczynach takiej decyzji Firmy. Dużą część naszej kadry stanowią osoby, które pracują w naszej firmie bardzo wiele lat. Najstarsi pracownicy 20 lat. W kwestii atmosfery jest lepiej niż w jakiejkolwiek firmie, w której pracowałam wcześniej - w dużej mierze dzięki Pani Kierownik ;) Spotkania integracyjne czy świąteczny wystrój oraz starania Pani Kierownik o szkolenia pracowników sprawiają, że nie można czuć się lepiej zaopiekowanym w tej firmie. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 60 pracowników oraz działamy od 20 lat, a najczęstszym źródłem rekrutacji w naszej firmie są polecenia od zadowolonych pracowników jak i chęć rozwoju firmy. Jako firma życzymy Pani/Panu dużo sukcesów w karierze zawodowej jak i życiu prywatnym oraz takiej satysfakcji z pracy jaką ja oraz moi koledzy i koleżanki z pracy mamy na co dzień ;)

Gal Anonim
@Agnieszka Larix

Najgorsza firma kasa pod stołem zasad brak biuro toksyczne z resztą całe miasto wie jak u Was się pracuję zwalniają bez podania przyczyny firma nie jest godna zaufania i wręcz nie poważna pozdrawiam

przyjazny
@Agnieszka Larix

Niestety Dębno to mala mieścina , i wszyscy o wszystkich wiedzą, o tobie również Agnieszka Larix, w jakich ty wcześniej firmach pracowalaś,jesteś świeżak po szkole, to po co ściemniasz , o jakich szkoleniach ty piszesz , przecież to bujda, twoim wpisem sami strzelacie sobie w kolano, a więc chyba jest coś na rzeczy co o was i waszej kierownik piszą,Bo gdyby to nie byla prawda to byś takich gniotow nie pisała , zatem jest coś na rzeczy,a ztym placeniem pod stolem to niestyty prawda i dotyczy to wiekszości firm w takich dziurach jak Dębno.

Czy Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Czerwony kapturek

Nie polecam.... Szumna nazwa "zasad", których tak naprawdę nie ma. Praca w tej firmie to strata czasu.

Anonimus

Kilku opiniach? Całe Dębno i okolice aż chuczy o was....

Zuzanna
@Anonimus

Wątpię czy osoba, której odpisałeś była z firmy, więc czemu "was". Ale w ogóle co dalej było po tych zwolnieniach. Zatrudniają na te miejsca, czy praca została przerzucona na tych co zostali. A zarobki?...

Firma nie jest godna zaufania, obiecają złote góry następnie zwalniają bez podania przyczyny z dnia na dzień,informacje o zwolnieniu przekazuje pracownik biurowy. Atmosfera w biurze toksyczna, na warsztacie Panowie bardzo sympatyczni.Pozdrawiam pseudoszefa.

kandydat

dzięki za informację chciałem tam aplikować

Magdalena
@kandydat

Ale to poważnie uwierzysz po przeczytaniu paru opinii na necie, zamiast samemu się też przekonać? A i do jakich innych firm kandydowałeś w takim razie?

Zostaw merytoryczną opinię o Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. - Dębno

• Jak się pracuje w Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.?

Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.
  • Dargomyska 16
    74-400 Dębno

Larix Waldemar Czepułkowski & Sylwester Rymar sp.j.