Opinie o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przewozy Regionalne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przewozy Regionalne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Ela

Proszę o informację czy firma oferuje Multisport? Jaka podwyzka po pierwszych 3 miesiacach umowy?

Ela Nowy wpis
@Ela

Sama sobie odpowiem na swoje pytanie:) Multisporta nie ma. Podwyżka 200 zł. Pensja na ten moment to najniższa krajowa.

Chętny Nowy wpis

Elektromonter - Łódź gdzie znajduje się hala? Jak wygląda praca i jakie są warunki pracy? Ile z grupy na start?

Jaki jest wkład kierownictwa Przewozy Regionalne Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aplikowałeś do firmy Przewozy Regionalne Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Przewozy Regionalne Sp. z o.o.?

Bywało lepiej

Niestety mimo tego, że kandydat jest fatygowania do pojawienia się na rozmowie rekrutacyjnej stacjonarnie w ciągu dnia roboczego beż żadnego pójścia na rękę co do terminu, nie otrzymuje później żadnej informacji zwrotnej. Niepoważne podejście

Zbyszek

Cześć. Mam pytanie co do osób które pracują lub pracowały na stanowisku konduktora w PR. Jak wygląda rozmowa całą kwalifikacyjną na konduktora do PR ? Czy są jakieś zadania matematyczne do rozwiązania lub scenki z języka angielskiego? Jeżeli ktoś pamięta jakie rekruter zadaje pytania to bym był bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Czy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jarek

Polregio zatrudnia na podstawie umowy o pracę.

Czym w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jarek

Podstawowym dodatkiem jest zniżka pracownicza na bilety.

Iza
@Jarek

Dodatki dodatkami, ja bym chciała coś o konkretach wiedzieć. Zarobki tutaj są konkurencyjne? Pracodawca idzie na ugodę jeśli chodzi o branie urlopu i inne tego typu kwestie?

@Iza

Nie wiem dokładnie co masz na myśli "konkurencyjny", ale raczej nie. Po prostu stabilna Polska firma kolejowa. Cudów się nie spodziewaj.

Sylwia

czyli wypłaty są tu co miesiąc i raczej terminowo skoro nikt na to nie narzekał? mimo wszystko ciekawa jestem go jakiego stopnia firma mogłaby iść tutaj osobom zatrudnionym na rękę. Możliwe są wypłaty zaliczki? I co z negocjowalnością stawek, każdy ma raczej taką samą czy to zależy?

@Sylwia

Zdecydowanie nie ma opcji zaliczek, wypłata raz w miesiącu bez opóźnień. Co do negocjacji to tylko na początku, budżet mają ograniczony i raczej dużych widełek nie ma.

Czy w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek tak otrzymywał wynagrodzenie. \wynagrodzenie wypłacane jest 10ego następnego miesiąca.

Mirosława

TA MŁODA I BARDZO GRUBA KASJERKA Z DWORCA TORUŃ GŁÓWNY PRZEWOZY REGIONALNE JEST STRASZNIE CHAMSKA WOBEC PASAŻERÓW!!! BARDZO CZĘSTO KRZYCZY NA KLIENTÓW!!! ZACHOWUJE SIĘ SKANDALICZNIE!!!

Helena
@Mirosława

Jestem w stanie zrozumieć to, że zachowanie jednej z kasjerek mogłaś uznać za niewłaściwe - wszystko ok. Ale pisanie tak obraźliwie o innych osobach jest po prostu słabe. Skoro masz jakieś zastrzeżenia, to zawsze możesz je zgłosić bezpośrednio do Przewozów Regionalnych. Myślałaś, żeby tak zrobić?

Pasażerka z Włocławka
@Helena

Masz rację Helena: powinni ludzie pisać oficjalne skargi na tą wredną i złośliwą kasjerkę.

Wiecie, czy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak udostępnia.

Praca dobra na początek, ale nie warto tu siedzieć dłużej niż 2 lata.

Jaki dress code obowiązuje w Przewozy Regionalne Sp. z o.o.?

Jarek

Ściśle określonego nie ma,ale wskazane jest typowo biznesowy. Piątki mogą być "luźniejsze".

Czy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Jarek

Jeżeli pytanie dotyczy ubioru w biurze, to zdecydowanie pełna dowolność. Wyjątek stanowi załoga pociągu. Tutaj zdecydowanie mundur.

Czesław
@Jarek

Mógłbyś napisać, czy pracownicy zatrudnieni w biurze mają określone przez tego pracodawcę przysługujące przerwy? Prościej mówiąc, chciałbym wiedzieć, czy można robić przerwy w dowolnym dla nas czasie w ciągu dnia.

@Czeslaw
@Czesław

Pracodawca pod tym względem przestrzega reguł. Przerwy można regulować samemu,wskazane jest tak jak przy pracy na stanowisku komputerowym. Raz na godzinę max.co dwie godziny odejście od stanowiska. Ale ogólnie to zależy od charakteru pracy którą wykonujesz. Problemów z przerwami nie ma.

Jarek

Pracuję w Przewozach ponad rok. Owszem może krótko,ale chwalę sobie pracę. Atmosfera przyjazna, korporacja ale o ludzkiej twarzy. Jeżeli jesteś rzetelny i chcesz pracować, to dobre miejsce. Polecam dla sympatyków kolei.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Przewozy Regionalne Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Pracuje tu niecały rok, ale póki co chwalę sobie tą pracę.

Dąbk

@Nick a nawiązujesz do którego wpisu, bo ja się pogubiłem tak szczerze mówiąc. Widziałem, że przewozy szukają obecnie starszych specjalistów. Praca oczywiście w Warszawie, wymagania nie są zbyt wygórowane. Zastanawiam się, czy oferowana umowa jest na start czy po okresie próbnym

Wszystko to prawda. Widzę, że zebrałeś doświadczenie na własnej skórze. Zgadam się 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Przewozy Regionalne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przewozy Regionalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przewozy Regionalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przewozy Regionalne Sp. z o.o.?

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.