Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 791

Oleśnica

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 791

klok

orlen to dobra marka paliw, moze nei sa najtansze ale na pewno dobrej jakosci. co do pracy na stacji paliw to wiem ze sa oferowane umowy o prace i mozliwosci awansu. wiec nie jest zle

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 791 ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 791 - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 791