Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7140

Tarnowskie Góry

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7140

romek
użytkownik zarejestrowany

słyszałem, że poszukują pracowników do Orlena? Niestety tylko osoby do utrzymania porządku na stacji, nie wiecie czy na tym stanowisku oferują umowę o pracę i ciekawy jestem na jakie wynagrodzenie można liczyć??

Masz nowe wiadomości na temat firmy Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7140 oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7140 - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7140