Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7250

Bielsko-Biała

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7250

cvbn

czyli praca jest pozytwyna @ dariuszzz? Mi sie podoba że godziny pracy są elastyczne, człowiek zawsze może sobie jakoś inaczej zaplonowac dzien pracy, naprawde super dla mnie :) A powiedzcie prosze czy szukają teraz jakiś rąk do pracy? Bede wdzieczna za info

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7250? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7250 - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7250