Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7105

Koniecpol

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7105

antek

@Sylwek a wiesz jak jest teraz, czy na jakieś pół etatu chociaż będą chcieli zatrudnić? uczę się i taka praca była by dla mnie idealna tak jak pisałeś

Opłaca się pracować w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7105 ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7105 - Koniecpol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 7105