Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 803

Stalowa Wola

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 803

andrzej
użytkownik zarejestrowany

Witam, chyba nikt tu nie zagląda taka cisza.... ufam, że jednak ktoś mi pomoże i odpowie na moje pytania. Chciałbym wiedzieć czy ktoś pracował dla nich i czy jest zadowolony z zarobków i całej atmosfery tam? Szukam u nich pracy, więc wolę się upewnić, dzięki

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 803 ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 803 - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 803