Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 637

Jaworzno

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 637

gfd

a ja tam pamietam ze gdzie te oferty pracy widzialem..no chyba ze sa juz po prostu moze niekatulane..ale podjerzewam ze nawet mzoesz sprobowac sie tam do nich załapac na rpzyklad na praktyki albo na jakis staz

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 637 - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 637