Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 633

Szczecin

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 633

majkowski

stacja bardzo porządnie prowadzona, to można przyznać bez dwóch zdań :) miła obsługa nawet na nocnych zmianach, także uważam, że naprawdę fajnie jest się tam obsłużonym

Wiecie czy firma Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 633 organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 633 - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 633