Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 78

Gdynia

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 78

seba

Czy naprawdę każda stacja paliw Orlenu ma tu oddzielny wątek? Ciekawa sprawa. Fajnie :) Można się dowiedzieć konkretów o wskazanej stacji. Mój kumpel pracował w innej, ale zawsze sobie tę pracę chwalił - nie była wymagająca, ale warunki były całkiem niezłe :)

Wiesz jak się pracuje w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 78? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 78 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 78