Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 w Sanok

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy firma PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Justyna Nowy wpis

Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że jestem w pracy, w której nie ma żadnej umowy. Na rozmowie rekrutacyjnej zostałam poinformowana, że będzie umoea o pracę ale czekam i czekam a umowy nadal brak, oby pensja była.

Felga

Pracowałam tam i nie polecam Rotacja straszna Kierownik obcina premie Rygor jak w wojsku Jest dwie osoby które pracują od dłuższego czasu są to znajome kierownika ........... A reszta co chwile nowi tego nie da się ukryć

Szukający pracy
@Felga

Ale dlaczego ludzie tak często się zmieniają i jaka panuje tam atmosfera?proszę o odpowiedz

Alicja
@Szukający pracy

a widziałeś datę wpisu? możliwe, żeby rotacja tak przez 6 lat się utrzymywała? a wiadomo czy wciąż zatrudnione jest to samo kierownictwo? na to stanowisko można tu awansować?

Xxx
@Felga

Potwierdzam Orlen wogóle nie dba o pracowników. Sama kadra pracowników super...reszta już nie

Szukający pracy
@Alicja

Rotacja przez 6 lat się utrzymuje pytanie dlaczego?

Szukający pracy Nowy wpis
@Felga

Dalej jest taka rotacja ludzie odchodzą sami czy problemem jest kierownik i ich zwalnia ?nadal zatrudnia te 2 znajome ?

Szukający pracy Nowy wpis

Pytanie dlaczego nadal jest taka rotacja ?I czy nadal pracują znajome kierownika?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Sanok
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Sanok
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274?

Nie ma.

Jak jest z pakietem medycznym w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274? Można dołączyć rodzinę?

Cebula

Tutaj piszemy że kasjer na 12 godzinnej zmianie miał zły humor, a nie pytamy się o sprawy dotyczące zatrudnienia. No ludzie kochani, czytajcie trochę komentarzy zanim coś napiszecie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

No raczej

Sami odchodzą z tego co mi wiadomo

Admin

Bardzo nie polecam szczególnie pewnego starszego pana który obsługuje . Jest bardzo nieuprzejmy i wiecznie z niczego niezadowolony . Nie polecam

@Admin

Forum Gowork służy do dzielenia się opiniami o firmach, ale pod kątem miejsca zatrudnienia. Oczywiście opinie klientów również są niezwykle ważne, ale w przypadku niezadowolenia z poziomu obsługi klienta, warto sprawę zgłosić bezpośrednio do przełożonego danego pracownika. Być może pozwoli to na podniesienie poziomu wypełniania przez niego obowiązków zawodowych.

Lena
@Admin

Osobiście tankuje tam regularnie i "ten starszy Pan" jest bardzo wesoła, uprzejmą i radosna osoba. Zawsze ma coś miłego do powiedzenia i zawsze służy pomocą

@Lena

Jak widać, opinie mogą być podzielone. Napisałeś, że regularnie korzystasz z usług Orlen. A co myślisz o cenach?

Lena
@Aleksandra

Ceny jak ceny. Zmieniają się dość często choć na tle innych stacji wydaje mi się, że są korzystne

@Lena

@Lena, masz rację. Nurtuje mnie, czy zatrudnianie osób w wieku 50+ to stała praktyka Orlenu w Sanoku? Pracował tam ktoś jeszcze w takim przedziale wiekowym, poza tym panem? Jeśli tak, to brawa dla nich.

Taka Jedna
@Lena

Zgadzam się z opinią powyżej, Pan jest pomocny i bardzo pozytywny :-) Pozdrawiam.

Klient

Dzis tj 21.02 .o godzinie około 20-21 Przyjechalam na stację zostalam nie mile potraktowana przez Kasierke strsza pani blond włosy Dlugo juz tam pracuje moze mi ktoś powiedzieć dlaczego ... nie ma nikogo innego na jej miejsce czy co Jakies uklady czy co Czy moze kierownika tego nie widzi

@Klient

Oni tej opinii tu nawet nie uwzględnia, trzeba to napisać na oficjalnej stronie, wtedy coś zrobią w tej sprawie, poniżej link: (usunięte przez administratora)

Barnaba

Rzadko zaglądacie na forum. Tak dobrze pracuje się, że nikt nie widzi potrzeby pisania?

my

W wielu miejscsch @gaduj znajdują sie stacje Orlen :P więc wcale mnie nie dziwi że i tam może być. Ale wracając do ofert pracy nie szukają aktualnie nikogo, maja stałą ekipe z któej sa zadowoleni. Natomiast jesli cos by sie zmienilo pewnie bedzie tu wrzucone info

admin

Znacie firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 - Sanok

• Jak się pracuje w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274?

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274