Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274

Sanok

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274

Felga

Pracowałam tam i nie polecam Rotacja straszna Kierownik obcina premie Rygor jak w wojsku Jest dwie osoby które pracują od dłuższego czasu są to znajome kierownika ........... A reszta co chwile nowi tego nie da się ukryć

my
użytkownik zarejestrowany

W wielu miejscsch @gaduj znajdują sie stacje Orlen :P więc wcale mnie nie dziwi że i tam może być. Ale wracając do ofert pracy nie szukają aktualnie nikogo, maja stałą ekipe z któej sa zadowoleni. Natomiast jesli cos by sie zmienilo pewnie bedzie tu wrzucone info

Znacie firmę Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274 - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1274