PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1241

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1241

XxX

Szanowny YyY Fałszywi to są, ale w większości na tej stacji na czele z Panią G. A robienie ludzi w konia na tej stacji TO STANDARD. Nie Pozdrawiam.

YyY

Wypowiedz u góry mija się z prawda , jest napisana zapewne przez fałszywa osobę która zamiast zająć się praca woli pisać nie prawdę i wymyślać jakieś nie prawdziwe historie. Jedynie prawda jest to ze pensja na czas, bo urlopy są i zawsze były a szefowa jest w porządku zawsze można się ze wszystkim dogadać tylko trzeba chcieć.

XxX

Nie polecam pracy na tej stacji paliw. Nie ma urlopów. Pensja może i na czas ale najniższa krajowa nic więcej. A szefowa to jedna wielka pomyłka...

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1241 na naszym forum.

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1241 - Ropa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1241